Recent content by Pixieee

  1. Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    Lej ga spet nasikanca.... zavohal sem te kak smrdiš po pokvarjenem kar na forum.... povsod polek... valda... Vidim da mate probleme z safaricom, pa da še sam napišem: - do zdaj z njim nisem mel nobenega problema, sicer sva na si22 prvič igrala skup in lahko garantiram da ni izdal niti ene...
  2. Pogovor o svetu 21

    Vem jas kako je na stvari. Mogoce res ni primerno da dajam to naprej v takem tonu, sicer pa vsak zase ve kako je. Mene pac razjezijo stvari ki po mojem mnenju niso tako kot bi morale biti in zato jasno in glasno napisem. Ce je rekel da me bo blokiral zaradi žalitev podpore, vredu bom nehal, ker...
  3. Pogovor o svetu 21

    Torej se za svoje laži opravičujem. Vse sem si izmislil da bi škodoval podpori zakar mi je žal. V delo se nebom vtikal več, mislim pa da bom zaključil z svetom 21 da nebosta zaradi mojega početja trpela lastnik računa in pa trial. To kar vem in sem doživel je res, realno in me nihče nebo...
  4. Pogovor o svetu 21

    Vse kar sem zgoraj omenil sem bil VSAJ enkrat krat priča. verjetno opažate da igra je igre pada in da podpora postaja glavna debata na forumih ker se incidenti vrstijo eden za drugim potem pa meni grozite z banom za žirjenje laži :) Da sploh ne omenjam tistega dela o "hokeistih" naša namoga...
  5. Pogovor o svetu 21

    Dobil bom blokado za šorjenje laži? A res? Moje pisanje so potrdili drugi člani iz foruma sam pa prekleto dobro veš da je to res dragi Motorka. Iz glave ti takoj povem en primer. Mislim da je bil si 16 ali 15 norem se spomnit ko sta bila prva dva igralca tango&cash in pa jezerc. Nato pa je dual...
  6. Pogovor o svetu 21

    Woley če to praviš nimaš blage veze kaj se dogaja na slovenskih serverjih. Mislim da še ni bilo sveta kjer nebi podpora naredila vsaj en globalni incident, razlog zakaj sem ta spis spisal pa ni ker bi pomagala nasprotniku, ampak ker pomaga enemu ki ga poznam in to je totalno nedopustno, če se na...
  7. Pogovor o svetu 21

    Razlog da pisem je Motorka. Vedel sem da je slo podpora(mislim tisti del ki ima prek igro torej pretežno Motorka) "problematičen" V preteklih svetovih sem bil priča banom zaradi:"neprojavlenega dual acc-ja" ko sta se dva na acc-ju(ki je bil top 3) skregala in eden je sel na drugi acc lastnik pa...
  8. Pogovor o svetu 21

    Kako je zanimivo spremljat kdo več ponudb sprejme :) farmanje sploh ni več pomembno... Zanimivo kako se obrača igra. Samo čakam še da bodo se plemiči lahko na pp delali. Lp,Alen
  9. Vojna SPANK vs NUKE

    Lepo napisano, rad bi samo dodal, da v točkah nismo bili pred vami, saj smo bili enaki. Po drugi strani ste pa vi imeli Bash ki so zelo dobro pleme in v skupnem pritisku nismo uspeli držati 2 fronti vsako na svoji strani... Nekateri smo se borili, drugi pa zaradi pomanjklivosti v znanju, tudi...
  10. Pogovor o svetu 20

    Težkobi bilo potem sodit al je za ban al ni... Že itaq ne delajo/-mo druga kot se kregamo kdo je večji noob oz. Pro, zaradi katere bedarije bo kdo ban dobil itd... Tako da bi ekipi vojne plemen svetoval, da v prihodnje ne delajo svetov s takimi nastavitvami ker za njih preprosto slo scena ni...
  11. Pogovor o svetu 20

    Izkušenj imamo preko dovolj. Nevem kaj se ti v to vtikaš? Pod katerim računom te lahko najdem? Čisto vse poste ki si jih dal na tem forumu so o tem kako govoris nekomu da je noob oz. Matica hvališ. sem mativu povedal da je izkušen igralec in zna igrat, povedal sem pa mu tudi da mi njegov način...
  12. Pogovor o svetu 20

    Nekateri smo dali svoj maksimum. Nekaj v našem plemenu, nas je sodelovalo super in sem pripravljen kdaj koli spet igrati z njimi. Ampak nažalost je bilo takih premalo, smo imeli v plemenu tudi take ki so prišli do točk na meni zelo sporen način o katerem sem podporo že opozoril, da uničuje to...
  13. Pogovor o svetu 20

    Vidim da je bila napaka tebi sploh probat kaj dopovedat. Ker živiš v svojem svetu. Znam pregovor-po mojem mnenju najboljši pravi: če bi nekateri padli iz višinw svoje inteligence na svoj IQ bi se ubili. V tvojem primeru lahko samo rečem, preveri če se ti bo padalo odprlo. Vsak ki to igro igra...
  14. Pogovor o svetu 20

    Dragi matic, vidim da nimaš kaj bolj pametnega za delat kot tukaj pametovat o stvareh ki ti niso jasne. Ker sem prijazen, ti bom odgovoril kljub temu da si brezupen primerek. Torej vse poteka gladko po načrti, pravila ostajajo enaka. Takšna pot z manjšimi detajli razlike je bila začrtana že v...
  15. Pogovor o svetu 20

    Obstaja en mali del igralcev ki ste prave barabe. Nekaj si jih že sam naštel zgoraj kot prijatelje. Uživaj dokler lahko, ker pridem na obisk. Najhuje je, ko nekomu želim nekaj dopovedat on se sam sebe tolaži da to ni res. Iskreno povedano, do neke mere lahko nekoga sovražiš, ko dosežeš limit...
Top