Recent content by pobalin

  1. Ts5: Cup

    Če bo kdo igral, lahko pride v moje pleme Slovenia team!.
  2. Si 21

    Se bo čez kakšnih 14 dni
  3. Pogovor o svetu 20

    Iščem duala na svetu 20 pod imenom pobalin Iščem duala predvsem aktivnega čez cel dan ali vsaj dopoldan, izkušenega, glede nakupa premiuma pa ne bom kaj zahteval ker, se da igrati tudi brez njega. Piši na račun pobalin, če si zainteresiran.
  4. Speed rounds

    1 kip 1 les 1 glina 1 železo 2 les 2 glina 3 les paladin 2-3 mestna hiša 1 vojašnica 1 zid 2 skladišče 1 tržnica delam sulice-20-40 redno farmam približno do 8 stopnje surovinsko polje in pritem malenkostno izdelovanje sulic 4 mestna hiša 5 mestna hiša 1 kovačija 70 sulic surovinska polja na 11...
  5. Predlog Speed server

    Jaz in moji prijatelji redno igramo na ruskem serveru (predvsem večer) Če bi kdo igral zraven me naj doda na skypu: tomas potres
  6. Premium točke

    po mojem so zablokirali to možnost. Saj bi si lahko drugače iz vseh starih računov preposlal brezplače pike
  7. Nagradna igra ugani kaj mislim

    Nočni igralec vojne plemen
  8. Nagradna igra ugani kaj mislim

    nočni igralec
  9. Pogovor: Pet let Vojne plemen

    Saj ta speed bi moral biti ob 5 letnici slovenskega servera za slovenske igralce in veš kako se počutiš ko igra v njem 10/45 tujcev
  10. tribal wars 2

    Jaz čakam na beta key.. :(
  11. Speed World Cup

    In kdaj bomo dočakali slovenske speede?
  12. Speed World Cup

    Če dobro ne vidiš je na forumu objavljeno 1 dan In če te kaj zanima sam poišči, zakaj bi ti morali drugi povedati.
  13. Speed World Cup

    Zdravo Vojno igram pribl. 2 leti Imam veliko izkušen iz speed-ov (tribalwarsmasters in madžarski server) In bi prosil, če je možno da igram naslednjo igro in dokažem da nisem noob Skype:tomas potres
  14. Speed World Cup

    Sem v repenzentanci in nisem bil seznanjem o nečemer Bi se strinjal, da nebi bil izbran med 20 igralcev ki igrajo Sem pa jezen ker zato nisem bil seznanjem in nebi 1 ure porabil,da sem čakal na geslo
  15. Speed World Cup

    Kaj Motorka pa je na nas pozabila?
Top