Recent content by rok05

  1. Glasovanje za najboljšo šalo

    Ijvanhu haha najboljša;)
  2. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    to ti praviš vabilo v naše pleme še vedno velja lp PS če hočete v pleme mi pišite zdej smo šestnajsti na svetu :D
  3. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    tut moje skladišče je vreča brez dna:D:D:D
  4. Rrk

    :D:D:D :p
  5. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    jst tut za plačilo (surovine ali premium točke:))
  6. Rrk

    lej, nehita mi pridigat o napakah ker sm jih na svetu 8 že tok naredu da je groza, če jih nebi delau bi imelo pleme zdej že 100.000 točk, ampak sm enmu kur** dau preveč pravic in je napovedu vojno z 10 najbolšimi plemeni na svetu in me je zaj*** u pm in mamo zdej smo dobrih 40.000 točk...
  7. Rrk

    je že, pa tut imam samo 3 diplomate/oz 3 igralci majo pravice diplomacije tko da tepčki (janci89, ubijalec124 in drugi) prhrante komentarje al pa napište kej bl pametenga
  8. Rrk

    ... hvala, LoL :D:D:D:D:D:D
  9. Pogovor o svetu 9

    škoda da ni več lokostrelcev in lokostrelcev na konjih, lahko bi dodali kakšno novo enoto
  10. Rrk

    vse na svetu 9 vabim v Rolls Royce Kingom (RRK) neomejeno na točke in vojsko dobite veliko pravic in poljuben naziv za vstop v ploeme kontaktirajte mene LP rok05
  11. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    ... za vstop v pleme morate imeti več kod 700 točk , če pa jih imate manj pa pojdite v naše podpleme RRK-A
  12. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    .... še zmeraj vabim v pleme igralce, ki so močnejši od 700 točk, pleme ima 36.000 točk, vsi ki pa imatemanj kod 700 točk pa greste lahko v naše podpleme RRK-A vljudno vabljeni LP...
  13. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    ................................... Jst bi sam rad imel močn pleme z vekik člani....... upam da je to usem OK
  14. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    ......................... Res bi rabu k bi rad naredu močno pleme tko da plis pridte neomejeno na točke:)
  15. Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom

    Vabim v pleme Rolls Royce Kingdom. Za vsa vprašanja se obrnite name rok05. To je na svetu 8.
Top