Recent content by silko

  1. SPEED svet

    no kaj a nemislte niti nč napisat da ste naj za j***l ?
  2. si25

    Da neboste poj spet rekl zakaj nismo izrazl želje za umik te omejitve!.. Vm bomo šli pa na listke podpore nabijat če se tale omejitev ne umakne ali ne poveča usaj na 25:1
  3. si25

    A ste resni spet omejitev napadalec branilec !!!! Zanc ste mel izgovor da vm mi nismo rekl da tega nemaramo .. no kaj boste pa zdej mel kot izgovor? A bote cist unicl slo server? Ce ze more bit dejte usaj tko kot je ponavat 25:1 ne pa 10:1
  4. si25

    Aja sejres ja nekje morjo dobit une igralce nazaj k so jih zgubil zard telih zjebanih nastavitev prejsne svetove ;) sam dvomm da se sploh kdo se prijav na kksn prejsnih svetov zaradi takih zelo dobrih nastavitev hahaha.. Nevem a jih ni jasno da innogames lavfa na daner od tistih igralcev ki...
  5. si25

    lahko bi se malo pomujal da odprete svet 25 gledena to da se vam rok 90dni pogasi izteka ;) pa upam da nebo spet tko kot prejšnja dva svetova ki nas veliko igralcev sploh ni začela zaradi nubovskih nastavitev.. in omejitvijo plenjenja!
  6. SPEED svet

    no lahko bi jih imeli tudi na slo serverjih gledena igralce ki hodijo v tujino igrat speede govorim o stevilkah okoli 250-300 ;) Normalne nastavitve od starta.. to pomen 26pik.. ali pa turnirske nastavitve
  7. Si24

    motorka napisov si zgorej da ni limita plenjenja spodej pa da ja je dej poprav..
  8. Si24

    Zdravo Počasi bi biv žečas za odprtje kakega novega bojišča saj svet 23 je porazen z temi nastavitvami! LP
  9. Anketa: Limit farmanja

    Povejte mi kje ste dobil to idejo za limit!!dle bi se mogl farmat ze po 15k minimum vi pa jebate stvar z tem.. se opravičujem na izrazu in vrjetno nas je večina proti tem lemitom tako da upam da bo nasledni svet brez!
  10. Predlog Predlogi o spremembi obstoječih pravil!

    Predlagam da odstranite tisto za uporabnike skupnega interneta da si nemorajo pošiljati okrepitev.. gledena to da imam kar nekaj sošolcev ki bi si pomagali ,.. vendar nemoremo saj smo pod isto skupo povezavo.. Gledena goljufanja pa itak vidite ali so iz iste naprave ali pa da so se...
  11. Nov si23 na us ekipa..

    napis mi skype pa ime tm
  12. Nov si23 na us ekipa..

    Tisti ki ste zainterisirani za to da zrukamo američane me kliknite ali pa napisite skype.. Rabimo se 25igralcev.. Lp
  13. Si22

    mene pa bol znima kdaj se bo odprla tema pogovor o si22 ;) pa upam da bo akšen časopis :D
  14. Si22

    barbarske vasi so nastavljene tko da bi prosu za premestitev! 15barbark na kvadratku 10x10!!!
  15. Pogovor o svetu 21

    jao z kakimi jest to spilam...
Top