Recent content by spinel

  1. Svet 16

    toliko o internalih Side 1: Tribes: ~AiD~, ~AID2~ Side 2: Tribes: BEER, TQ 2, TQ, LAŠKO Timeframe: Forever Total conquers against opposite side: Side 1: 71 Side 2: 62 Difference: 9 Points value of total conquers against opposite side: Side 1: 579,971 Side 2: 489,156 Difference...
  2. Svet 16

    Side 1: Tribes: ~AiD~, ~AID2~ Side 2: Tribes: BEER, TQ, LAŠKO Timeframe: Forever Total conquers against opposite side: Side 1: 35 Side 2: 27 Difference: 8 Points value of total conquers against opposite side: Side 1: 267,512 Side 2: 210,540 Difference: 56,972
  3. Svet 16

    veš da bo šlo ko bomo mi meli piknik bom mogo meso samo za 9 folka kupit ti boš mogo čevape za 3/4 sveta kupit boš mogo dol vdarit par najboljših sosedov :D
  4. Svet 16

    vojak jaz se tebi ne rabim dokazovat jaz sem se dokazal na net strežniku kjer se dejansko ljudje bojujejo za mesta ne pa združujejo :D
  5. Svet 16

    maš napačne podatke :D vojskovodja objemov? Ka mormo ka plačat jaz pridem komotka ;) oziroma odvisno kje je...
  6. Svet 16

    vojak kak sn vedo da boš tisti post najdo :D kak se počutiš ko si v koaliciji fejk beerovcov ;D
  7. Svet 16

    hahaha kak ste naivni :D kdo je reko kolk je blo nas kustus 1000 kaj govoriš dobrih je bilo samo 10 za tiste outmigece je meni čist vseeno tisti pridejo na svet narediti barbarko ... drugo kaj je je pa res da je bilo propadlo pleme ampak je vseeno bilo pleme in pred vami torej ste fejk ...
  8. Svet 16

    Da se še jaz poknem moja dva centa v vedro :D za Mitja smo vsi vedeli kaj se bo zgodilo ni bilo nikakeršno presenečenje ... Je pa žalostno, da se slovenski svetovi pogrezajo čedalje v večjo brezno brez dna . Ne vidim smisla v takšni igri ki jo igrate vi... Vojak jaz igram vojno da se...
  9. Svet 16

    -_- bedni svet pol sveta je beer
  10. Svet 16

    ti mirki da te nebom ze na začetki na piko dobo ;)
  11. Svet 16

    Glavno da se vi zavedate da nimate pogojev ker jaz igram :) druga pa sploh ni pomembno premium gor ali dol jaz sem v igri stvar je resna veličastni spinel napada brez premiuma ! https://www.youtube.com/watch?v=g8PrTzLaLHc
  12. Svet 16

    jaz bom kr one man team vsekal toti 10 komadov je preveč na juriš na juriš !!
  13. Svet 16

    Jaz Veličastni spinel se predstavljam slovenski plemenski skupnosti ter najavljam da igram drug račun s katerim namervam zavzeti svet hujši ko hit*er ! Ps. pričakujem komentar mr.nooba :* Pozz i tebi sa hrvackog servera mozem da i tebi uzmem vas . Lp Veličastni Spinel
Top