Recent content by strawberry death

  1. Komentiranje tem.

    Potem se pa sprašuješ zakaj ne komentiramo.... :rolleyes: flako verjetno že sam veš da je to neke vrste žaljenja...
  2. Komentiranje tem.

    Zato ker se veliko članov boji komentirati ampak ne zaradi bannanja... temveč zaradi raznih ubijalcev ter še nekaterih drugih, ki bi se jim takoj posmehovali če bi napisali kaj neumnega...
  3. Premade SLOVENIJA

    Uff... za tole stvar pa se splača priti spet igrati... če ne zaradi drugega pa da zagrenim življenje parim hrvatom :D Skype- kevca987 p.s. nimam nič proti hrvatom
  4. OMG! stop stalking me :blush:

    OMG! stop stalking me :blush:
  5. Dragi Flako... Nihče se ne skriva, če veš kdo sem... ;) Pisal pa nisem zato... ker se mi pač...

    Dragi Flako... Nihče se ne skriva, če veš kdo sem... ;) Pisal pa nisem zato... ker se mi pač poleti ne ljubi igrati Vp in spamati po forumih... mogoče pozimi ko ne bom mel kaj za delat spet pridem na obisk :devil: :rolleyes:
  6. Hit & miss

    Miss Sem premlad, očka pa pač ni tak ljubitelj nogometa da bi mi to privoščil -.- :D pa tudi če bi nebi šel.. im scared of Serbian Football hulig.... i mean hurray fans :p Naslednji je bil danes razočaran ker je Maribor zgubil :o
  7. Hit & miss

    Dont know who that is :eek: popravek.. v slovenski ligi navija en osebek za koper, pa tut če ne poznam niti enga njihovga igralca :D Naslednji bo gledal finali španskega superpokala med Barco in Realom...
  8. Hit & miss

    Miss Zgubil je prod Macabiju -.- Naslednji navija za kanarčke... seveda mora prej vedeti kateri klub je to :D
  9. Odgovorjeno Navem

    Noble-plemič Lc-lahki konjeniki Hc-težki konjeniki Cats-katapulti Ram-oblegovalni ovni Nuke-Toliko vojske da imaš polno farmo ima pa značilno zgradbo Noble train ali pa samo train- 4 plemiči v manj kot 1s ČE sem pa še kej pozabu ti bo pa sigurn ker drug povedu ;)
  10. Premade pleme za s7 (learning camp)

    Matjaž ne igram več tako da je odgovor ne ;) :D Drugače pa srečno, in ne izgubljat preveč živcev ko boš to delal :p
  11. Troja vs u.f.w

    Şam osebno navijam za TROJO :p TROJA to victory!!!!
  12. Nyan Cat

    flako se strinjam... ed,edd&eddy je bla ena bolših risank.... Drugače pa spongebob, chowder :o Druigače pa ni bolših risank kot animeji(dragonball,pokemon...) :D
  13. Hit & miss

    Miss Kaj to pomni spammer? Patriki mogoćče sem n00b ampak neveš kdo sem... naslednji me pozna(ve kdo sem) kdo pa sem? Ahmir Salihođanović
  14. Hit & miss

    Miss Patriki pazi se me :D Nasldnji misli da je Patriki naveden nub -.-
  15. Hit & miss

    Miss Real Madrid>Inter ;) Naslednji bo tepen če se ne strinaj zmano glede zgornje trditve ^^ :D
Top