Recent content by tesi

  1. Vojne na svetu 4

    Vse lepo in prav..... res je potrebno spoštovanje do vseh....a vendar ne morem mimo dejstva.....da se določenim očitajo stvari kako in kaj, a sami naredijo ravno tisto z čimer so prizadeti.... drgač pa Flako lepo da si se še ti javil...upam da uživaš ob tako lepem vremenu
  2. Vojne na svetu 4

    skrtka lepo igro vsem skupaj.....:-) vidim pa da so se nekateri resnično pozanimali o ceni pampersk...očitno jih uporabljajo..... in v vednost....tic tac bombončki so za v usta in zmanjšujejo zadah.....pamerske pa vsi vemo za kaj se uporabljajo:-) lep večer in veliko sreče pri nadaljni...
  3. Vojne na svetu 4

    Upam da bo grmelo kajti tudi jaz nisem slišal za tebe nikoli na 4 serverjih tako da žal.... lepo da se nosiš tako visko da se ukvarjaš samo z pomembnimi..... sicer pa resnično škoda besed zate, ki si se prišel pokazati na zunanji forum kot rešilna bitka spqr-ja....lepo da si se predtstavil in...
  4. Vojne na svetu 4

    borim se proti trebi če imaš sistem prefinjenega manipuliranja si se pri meni uštel.....z ostrahovanjem ne boš v meni premaknil niti malo stvari.....jokajo se lahko 10 letniki in tisti ki so padli na njihov nivo..... zame si le igralec ki ima lahko dobro taktiko več kot pa polne kmetije pa...
  5. Vojne na svetu 4

    tudi Velenje ni daleč
  6. Vojne na svetu 4

    :-) lepo.....vsaj eden ki se zna izražati in ki v prvi fazi ne žali in ne ponižuje.... kapo dol..... vse kar sem imel namen je bil ta da sem javno povedal kar si nekateri ne upajo....in očitno je to veliko ljudi zabolelo..... na s4 ni nobenega spoštovanja do bilo koga...... in nismo dolžni...
  7. Vojne na svetu 4

    :-) vidimo statistiko ja
  8. Vojne na svetu 4

    :-) očitno nekatere res preveč vse boli in ne morejo umiriti strasti.....vs skupaj lahko samo upamo da koga ne raznese od zagretosti......ali pa smo preveč kosti nametali;-) skratka lepo se imejte:-)
  9. Vojne na svetu 4

    Uvrstitev Ime plemena Premagani 1 Infinity Kingdom Of HoNoR 163,55 Mio. 2 Senatus Populusque Romanus 58,56 Mio. 3 Mark The Titan 33,56 Mio. 4 EyesOfWar 26,34 Mio. 5 Bash and support House 25,32 Mio. 6 Senatus Populusque Romanusb 24,95 Mio. 7 Super House of Pain x 19,87...
  10. Vojne na svetu 4

    :-) ko še jagenjči obolknejo
  11. Vojne na svetu 4

    mi se zvami ne .....če se pa vi z nami pa vaš problem.....;-)
  12. Vojne na svetu 4

    A veste to da ko je Chuck Norris prnesel prve sadike oljk v evropo, sem jaz mel doma že 300litro olivnega olja ahhahahahha
  13. Vojne na svetu 4

    sanzes.....bravo......sem zelo vesel da si se oglasil in dal svoj komentar...... SPQR TO SI VZEMTE ZA VZOR PISANJA VODJE! Korektno, pošteno in resnično Jaz sem dosegel tukaj svoje in nimam več kaj za povedati! Sanzes ostani še naprej tak kot si in veliko sreče še naprej z vodenjem in do...
  14. Vojne na svetu 4

    POLEG TEGA....... KOT BIVŠI ČLAN VAŠEGA PLEMENA LAHKA JAVNO POVEM DA VAS JE INKOH IMEL POD ZAVEZNIKE VI PA NJIH PO NNP.....IN TO JE ŠE ENA LAŽ VEČ IZ VAŠE STRANI...... BREZ SKRBI NE BO ME RAZNESLO.....SAMO DEJSTAV GOVORIM KER JE ENOSTAVNO DOST TEGA ŽALJENJA IN NAJ VSI VIDIJO..... ITAK SEM SEDAJ...
  15. Vojne na svetu 4

    Očitno si slep očitno res ni videt žaljenja
Top