Recent content by Vžverca

  1. Pogovor o svetu 13

    Če bi imel več računov bi jih mogel imeti pod skupno internetno povezavo, tako, da jih nebi mogel ropati. Sicer pa sem bil samo na svetu 6 blokiran zaradi več računov, Na svetu 9 in 11 pa zato, ker je bilo podpori dolgčas.
  2. Pogovor o svetu 13

    Ja pa kaj še.
  3. Pogovor o svetu 11

    haha.........
  4. Nastavitve za si11

    Hitrost sveta bi morala biti 2, samo zgleda-, da ima podpora fetiš na počasne svetove.
  5. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    BLABLABLABLABLABLABLA................................................................................. Ti, ki si sam glojufal (svet 6-več računov) nisi pravi, da bi me poučeval o pravilah igre. Za razliko od tebe sem pravi angelček, (na 6, si verjetno igral pol vašega plemena, pa še slovaškega...
  6. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    No očitno še je nekaj pravice na slo. v.p.
  7. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    A ti še komentiraš? A nisi že za zadnjih 100. svoji postov rekel, "ta je moj zadnji"? Hmm pa po svetu 6 si veselo zaterjeval, da te na vp več ne vidimo, zgleda, da ti je v.p. edino razvedrilo v tvojem bednem življenju. Taki se mi smilijo, ker vem, da jim je težko in jih tudi razumem, ko se...
  8. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    Sicer pa sklepam, da je namen anket, povečati aktivnost foruma, če se morda motim me popravite. In namesto, da bi bili zadovoljni, da se nekateri celo trudijo privabiti nove ljudi na forum in oživeti le tega, v zahvalo, celo kaznujte tiste, ki poskušajo privabiti nove ljudi na forum oz...
  9. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    Hec pač je, da ni nikjer v pravilih pisalo, da je prepovedano pisati prijateljem in jim pokazati kje lahko glasujejo zate, (foruma itak nihče ne bere), tako, da je dobro, če jim pokažeš kje je anketa in zaradi tega pol bann? Pdpora pada in s tem je desgla svoje dno, ne moreš si sproti...
  10. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    Nimam pojma kaj je EX-STAFF in me niti ne zanima, ker je kršil pravila foruma mora biti blokiran, pa če je papaž. Drugače, sem pa prvič po kakem letu pisal na forumu in sem malo zmeden, pa tudi slovenščina mi nikoli ni bila v pretirano veselje, tako, da se že vnaprej opravičujem za takšne in...
  11. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    Haha, kaj pa tebi ni jasno model? -> Tukaj lahko glasuješ zame. -> Glasuj zame. A po tvoje, če jaz pišem enemu, ki ga poznam, ukažem naj glasuje zame, ali mu samo pokažem, kje lahko glasuje zame? Odgovor je sevda tu lahko glasuješ zame in nikakor glasuj zame, kar bi lahko sam vedel. Očitno je...
  12. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    Me je mal citiranje zaj. Takole popravljeno pričakujem, da bo pravici zadoščeno in, da se ga vrže iz podpore.
  13. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    Kot je že bilo povedano ni nikjer pisalo, da je prepovedano nagovarjati, prijatelje, za sodelovanje v anketi, tako, da je kazen banalna in v slogu naše podpore, ki dela vse po svoje in pridno "jaha" nasproti svojemu cilju; ODGNATI ŠE TISTIH PAR VSTRAJNEŽEV IZ SLOVENSKE VOJNE "PODPOR". Sicer me...
  14. Izdelovanje headerja[ANKETA]

    ................
  15. Pritožba Javno obvestilo potpori

    Dddddddddddddd Joj to je samo igra in ti bi se tožil, zaradi igre? Ja ni čudno, da je država v dreku, če pa imamo takšne otročičke kot si ti, ki za vsako malenkost tožarijo in jokajo (pričakujem, da me boš zaradi tega stavka tožil, hehe.) Poglej podpora ni kriva, če si ti noob in ne poznaš...
Top