Recent content by Veliki Blek

  1. Veliki Blek

    Si 10 + skrivnosti

    So ze spletkarji vplivali na podporo,pa saj to ne mores verjet, kako umira počasi a sigurno vp na slo serverjih.
  2. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    HAHHAA si me nasmejal.
  3. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    To ni groznja bosko ima zeljo me poiskat,jaz sem mu sam vljudno dal opozorilo,da premisli v kaj se spušča A NE VOJAK:) IN UBOGI BOSKEC
  4. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    pozanimaj se pri magotu s kom imas opravka pol pa govori in pisi bedarije,ker pol jih enostavno ne bos imel vec zelje pisat
  5. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Sem ti ze povedal poglej svojo statistiko in mojo a ne.Izigrali boste nooba v nulo,farbaj koga ti hočes a je nakljucno v uws kiki01, miro ti in tvoja bagra boste izdali nooba,kot ste bash
  6. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Ja sem dal, da se ti hinavci sami med seboj pokoljejo in bom z veseljem,to opazoval.
  7. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Matjazinho teh grozenj in zalitev imam dovolj prosim ,da ukrepas,ker se pocutim ogrozenega in naj se bosko1 trajno bana na forumu in v igri posega v mojo realno zivlenje,ce ne ga bom prijavil v nemcijo,policiji sem že posredoval tko da smo si na jasnem
  8. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    sam resnico in pokvarjenost,vas nedotakljivih.
  9. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    no danes ni glazeka naj tega psihopata boskota se zabana na vp in zunanjem forumu to so groznje in resne
  10. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    si spet na glažeku ali te meša
  11. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    A kaj boljs ko ti?
  12. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Pač bi rada oprala svoj fris.
  13. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Kar na 10 daj naju v primerjavo
  14. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    poglej svojo in mojo statistiko pol pa se oglasaj tu,hiter delaj def,za furera
  15. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Kar kačo obglavit v štartu,če zamudite bo tak ga celo pleme z deffom zalagalo,kaj več ko nuka poslat pa ne zna in risat grafe;)
Top