Recent content by zahlacar3

  1. zahlacar3

    Če ti dam...

    bi se odpeljal na morje ;) če ti dam torto
  2. zahlacar3

    Če ti dam...

    bi jo vrgel v smeti... če ti dam pisalo
  3. zahlacar3

    Svet 15

    Povečano proizvodnjo dobi zmagovalna ekipa le za 12 ur. To je napisano tudi v poročilu, ki ste ga prejeli ko se je izzov zaključil.
  4. zahlacar3

    Zaključek sveta 13

    Čestitam zmagovalcem za zmago, ter vsem ostalim, ki so zdržali do konca sveta :)
  5. zahlacar3

    Karta

    Poskusite izbrisati piškotke v vašem brskalniku. Če vam še vedno ne deluje poskusite zamenjati brskalnik. Priporočam najnovejše različice Opere, Firefoxa ali Chroma.
  6. zahlacar3

    speedi tribalwarsmasters.net

    Ponovno je na mastersu planiranih kar precej speedov, če je kdo zainteresiran : http://www.tribalwarsmasters.net/sds_rounds.php?mode=future
  7. zahlacar3

    aktivnost na psu

    Odgovor boste prejeli v najkrajšem možnem času. Drugače pa, kolikor vidim jaz so bili na vse listke z računa RacmanJaka odgovori podani.
  8. zahlacar3

    Tribal Wars Masters Spring games!

    Jaz upam da se bo nabrala kakšna ekipa, odličnih igralcev ima slovenija še preveč... ; ) Ajmo fantje (in dekleta), zmente se, pa pejte pokazat, da slovenci nismo kar tako :D
  9. zahlacar3

    Pritožba sa mene napada

    Kot vam je že Egon napisal zgoraj: V skrajni sili, če ne bo druge možnosti pa lahko kliknete na Nastavitve-->začni znova. In začeli boste z novo vasico na novi lokaciji.
  10. zahlacar3

    speedi tribalwarsmasters.net

    Ta teden bo na mastersu kar nekaj speed svetov. Če je kdo zainteresiran je več informacij na spodnjem linku. http://www.tribalwarsmasters.net/sds_rounds.php?mode=future
  11. zahlacar3

    Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Tako kot je motorka rekel, malo sem že zarjavel, pa se ne upam več z mlajšo generacijo tepst :D
  12. zahlacar3

    Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Nisem ravno igral, sem pa moral it pogledat kako to zgleda... Če si želiš izziva bom pa mogoče res na drugem špilal :p
  13. zahlacar3

    Pogovor: Praznični SPEED turnir

    Rad bi se ti zahvalil za zelo lep komentar, še sam nebi bolje napisal...:) Vsi igralci, ki vam speed ne ustreza, nihče vas ne sili da se nanj prijavite, čeprav verjemem da bi bila to za vas enkratna in zabavna priložnost za spoznanje nečesa novega. ; ) Vsem, ki pa že nestrpno čakate...
  14. zahlacar3

    Ekipa proti ostalim - 5. izziv za spamerje!

    čestitam vsem spammerjem, ne samo zmagovalcu... imeli ste srečo ;) v 6. izzivu se to ne bo ponovilo....:p
  15. zahlacar3

    Ekipa proti ostalim - 5. izziv za spamerje!

    58..............
Top