[si2] Samoposodobitvene karte!

DeletedUser

Guest
so se mi zdeli =) znani...
nihče ni rekel da si igral več računov...imel pa si jih v lasti veliko kajne...:D
a ni zanimivo, da karnaenkrat je harli postal odsoten in na njegovem profilu se je pojavil tvoj zmaj.
in pa ko sem ti pisal, pa še komu drugemu...te ni bilo 3 dni...pa ko si prišel si mi odpisal, in kmalu mi je odpisal še tisti drugi...:D
 

DeletedUser

Guest
haha...nena mešaj harlija99..dopadla se mu je slika pa si je dau gor..kaj ma veze če nisem dolgo odpiso?sej sem biu gor in nisem pač sporočila odpiro=)v lasti sem meu vse člane:p..so me ubogali kaj sem naročo:D..račune njihove pa ne..)druga pa tedensko ste me prijavlali..zakaj sem zaklučo svet pol?če ti podpora pregleda račun in nena najde sumljivega nix ti nemre nix naret..preveč sem pošten biu:D
 

DeletedUser

Guest
splo pa neki sem zaslediu samo nevem ki ko je en igralec izjavo da upravljam račun sumo234 in sem vas jaz pometo vun iz plemena.to apsolutno tuji nena drzi;)za vsako stvar rečete asusovo maslo...bog pomagaj:)
 

eezzy

New Member
Reaction score
0
SLOVENSKA FOVŠARIJA, ČE MENI CRKNE KRAVA NAJ ŠE SOSEDU....

par vas je retkih ki ste rekli dobri ste bili se si zelo pomagali zelo se se trudili veliko časa ste uložili td itd v vseh pogledih, 90% je pa fovšarije....
 
Top