Pogovor o svetu 20

Vulpes

Member
Reaction score
0
kdo a jest, ammm čaki moram znat fejke poslati, samo od jutri dalje grem ven iz plemena, znajo zavezniki - vodje samo ukazovati, in jim ne ratuje dobro pod pritiskom pa sploh ne
 

bruno 1

New Member
Reaction score
0
Ja Bandit se z pomočjo Podpore Vojne plemen lahko na veliko hvali in ponižuje svoje nasprotnike, podpora pa ne ukrepa proti njemu ;) res žalostno za to igro
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Ja Bandit se z pomočjo Podpore Vojne plemen lahko na veliko hvali in ponižuje svoje nasprotnike, podpora pa ne ukrepa proti njemu ;) res žalostno za to igro

Joj bruno1 mi ni 8 nukcov skoda dati proti takemu noobcu in sovrazniku kot si ti, jih mam dovolj in ce se ti zdi to da sem te celega sam ponoblal sramotno tudi prav...

Glede podpore je pa tako da z njo nisem nikoli sodeloval in nikoli ne bom saj je lahko samo tako igra fer. Glede teh žaljivih imen vasi(npr. K54| 068 Bruno, the Asshole) sem pa tako ali tako dobil ban...

Lej lahko se sekiraš kolikor se hočeš ampak to je samo igra v kateri bo če boš nehal le en igralec, ki sramoti igro manj...

Lp
 

rok20

New Member
Reaction score
0
Ja Bandit se z pomočjo Podpore Vojne plemen lahko na veliko hvali in ponižuje svoje nasprotnike, podpora pa ne ukrepa proti njemu ;) res žalostno za to igro

Jah težko je sprejet poraz pa je treba neki najdet :)
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Fantje server je zaključen. Hvala vsem ki ste bili z nami v tej poti in čestitam zmagovlacem plemenu MNS.

Lp, Bandit
 
Top