Blokiranje in neodgovarjanje podpore

jonke

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni, imam vprašanje ki se nanaša na podporo.
In sicer, v nedeljo ob 18:12 je bil podeljen ban, ko sem podpori pisal ob 18:23 sem dobil njihov reply ki se mu v nobenem pogledu nemore rečti odgovor v ponedeljek ob 9:57 (15 ur po pisanju), ko sem se odpisal ob 12:32 uri istega dne pa do danes (sreda) še vedno nisem dobil odgovora niti na prvotno vprašanje niti ne na nadaljna.
Ker pa je to moj prvi ban ki ni niti pojasnjen in po vsej vrjetnosti niti ne urpravičen, saj se igra na isti način kot vse prejšnje svetove pa me zanima če se se redno dogaja da se podpora izmika odgovorom na vprašanja? v temle primeru je minilo od njigovega enega in edinega "odgovora" že skoraj da 60 ur, medtem ko se je potrditev ob prijavi trial računa dobila po pičlih 13 minutah.

hvala za odgovore, lp
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Za to, da niste dobili odgovora v razumnem času se vam opravičujemo, vendar smo tudi v podpori samo ljudje, in lahko pride, do take situacije zaradi različnih razlogov, na primer bolezni in podobno. Pri tem pa nikoli ne dajemo prioritete različnim tipom listkov ali določenim igralcem. Vsi odgovori, blokade, preverjanja se izvajajo striktno po vrstnem redu.
 

jonke

Member
Reaction score
0
tole zgoraj napisano abolutno ne drži. če se pogleda čase odgovorov pri listih se takoj vidi kake bučke so. da o nepodpisovanju s strani podpore ne začnem. sicer pa bolezen gor ali dol. od 22.1. ko je bil podeljen ban z vašo krivdo se še do danes ni razrešilo. kaj konkretno se je pisalo imate vrjetno upogled, sej sm konec koncev napisal da se naj vam posreduje in kolikor mi je znano se vsaj vi podpisujete pod odgovore v listih, ker se spodaj v odgovoru nihče ni podpisal sklepam da niste pisali vi in da se vam na mojo zahtevo listek ni posredoval. bom spodaj prilimal samo čase odgovorov podpore v listku pa se vprašajte če je to normalo oz "neprioritetno" medtem ko se je na druge listke odgovarjalo sproti


2017-01-23 09:57:32
2017-01-26 13:50:28
2017-01-31 12:53:58
2017-02-09 12:03:35
2017-02-14 15:59:30


se pravi 3-5-9-5 dni med posamičnimi odgovori in vsi so bili bučke
 

jonke

Member
Reaction score
0
tudi na tejle sliki se vidi da sta dva listka odprta pa sta pisana dan pred prejetim odgovorom na tretji listek s strani podpore. odprta sta 2 dni in spet še vedno ni odgovora. tudi izgovor na bolezen tu odpade glede na to da prioritetnih listkov kot tudi igralcev ni pa se lepo vidi da te besede ne držijo http://prntscr.com/e9o0p4
 
Top