gx15
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings About

  • igraj ti danes jaz bom bol teško...
    pokliči gasilce, ampak pazi da nebo prej ti premoženje pregorelo ;)
    ok supr 2. izmena js že od 4-h farmam se mi zdi:D zdj dj ti pa povej kdaj greš dol da se pol spet zamenjama:D
    i would what? :p
    p nehi s temi zajci sunce ti šajnu na severni pol glave, če mam že sliko vamo tamo še ne pomen da sn obseden xD
    Ne laž se... ker
    CN's 8===========================Đ owns you both :D
    Nope i am not... Lahko zdržim 1 mesec brez foruma ;)
    Yey, you are not evil... But i am spam machine!
    motiš se-.-
    jaz grem zdaj v šolo pa sem poslal napad 3 ure stran. če boš ti še igral ga preklič pa farmaj drugače pa takoj ko prideš iz vrteca pojdi farmat ok?:)
    dj gx pojdi v vrtec mene skos vn meče:D
    Hmmm... Kaj pa naj napišem... Hmmmm...
    ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top