Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • Oh po kolkem casu pa tebe vidim online :) kako je kaj?:)
    Zdravo lubica, me pogresas kaj? vem, jaz tebe tudi, ti ko si taki huligan, kolko kesonov si zazgal na protestih? Ja, tak je to ko se vi kmecki pubeci raz/hm/kurite....
    Huh Grobi veš kak je zdaj forum vredu ko mamo novega admina.
    Nein. Izpisal sem se oz. prepisal po hitrem postopku. Ni to to kar sem iskal. Preveč teorije, skoraj nič prakse in vse samo piflarija. Medtem ko pa sem matematik in fizik.. sem se odločil da grem na Elektrotehniko. No na Mariborski ne programiramo v Javi ampak v C++, sicer pa je podobno. Btw, si se kaj na Skype?
    Pozdravljen kolega! No končno si se vsaj javil... tukaj na forumu težko najdem znana imena po tolikšnem času.
    Sam se dosedaj še nisem spoprijel s kako novo skripto (torej bi jo sam spisal), se pa razumem kako deluje ipd. Študiram elektrotehniko, pa to malo pripomore :)
    Alo Grobi neki te je vprašu no... :)
    Ne mene zanima, če kaj pogrešaš SpamCrew?
    Odpiš, če ne si še vedno isti... :O
    zdravo mene pa zanima sedaj neki za svet 7 biv sm Velesila dneva z 5 zavzetimi vasmi odličja mi pa ni dalo pa me zanima zakaj ne pa če ga lahko dobim.

    l.p
    Tako kot piše tako je. Pri pay safe ni prekilca, zato lahko tam takoj preneseš točke.
    ko hočem prenesti premium mi napiše :prenosljivih šele po roku za preklic plačila
    to jest vidim prvič učasih sem laho normalno prenesu isti dan premium pike
    za to sprašujem če morda veš ali je odvisno skom plačaš premium ker nekateri z pay safom tega nimajo
    Žal vprašanja ne razumem dobro. Lahko odpreš temo v forumu vprašanja, ker boš hitreje dobil odogvor.

    Lep pozdrav,
    Grobi
    oj jest mam pa samo eno uprašanje glede premiuma oz. prenosa a je ta omejitev prenosa samo za plačnike (mastercard)?
    Lp simon
    Grobi!
    Kaj se to pravi?
    Kje pa so Modi?
    Ne ne kje so spammerji? :)
    na zs od ubijalca tako to ne gre ves kolk krat sem bil blokiran po nedolznem naredi red tudi on je zjebal flakota lp calimero
    §1. Sprejemanje pravil
    Z registracijo računa na forumu Vojne plemen (v nadaljevanju, forum) se strinjate s pravili foruma in ste z njihovo vsebino seznanjeni. Pravila foruma boste spoštovali in se obnašali v skladu z njimi. Vsak uporabnik je odgovoren za spoštovanje pravil.
    Če se s spremenjenimi pravili ne strinjate lahko prosite za izbris računa.
    Sem že pred prazniki prosil za izbris računa, tvojega super moda(kaj je tako hudo super kot sem bil jaz??? ) , no skratka, pa še tebi enkrat napišem....
    Lep dan še naprej, tebi in M...khmmmm, skratka, fajn bodi!
    a bo tale LOKO za dolgo časa moderator al bo samo za kakšen teden?
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top