Search results

1. masterx.

13. obletnica VP

1. 5x začneš znova na istem svetu 2. leta 2013 3. 135 katapultov
  2. masterx.

13. letnica VP

1.) Leta 2005 2.) Svet 8 3.) V drugi različici
  3. masterx.

13. letnica VP

1. 25 2. 2006 3. Version 8.8
  4. masterx.

Ali bi igral na malo vecjem svetu? (Poljskem)

Na tule mate Link https://pl102.plemiona.pl/guest.php?screen=info_player&id=699242413#294;231, premium je , vojske tud, v glavnem lep racun lepa pozicija, lepo pleme, samo sem malo zgubil voljo, tko da ce bi se kdo rad preizkusil, na malo vecjem merilo, lahko zaigra zraven mene, ce je seveda...
  5. masterx.

Če kdo potrebuje duala.

Če bo potreboval duala. Sole je konec tko da sem kr dodobra aktiven,. Znanja mam tud dosti, (vsaj mislim tako :) ). Sem pa reven tko da ne pricakujte da bom kadarkoli kupil premium. Moj skype Rok.stojnsek2 Lp
  6. masterx.

Anketa: Limit farmanja

To je zal se zmeraj premalo Limit bi rabil biti tako velik da lahko igralec nafarma vsaj za 30 zlatnikov na dan, torej za enega plemica.
  7. masterx.

Je blo poslano ingame, sam ocitno se pac igralcem neda registrirat sem mogce tudi nebi blo slabo ce bi vsako pleme npr. prvih 15 naredilo anketo o farmanju pa jo posreduje potem podpori
  8. masterx.

Poslite ono google anketo, ko lahko naredis, ko je samo link kliknes gor pa glasujes (bi ziher blo dosti vec glasov kot tu) al pa najdite neko spletno stran da lahko anketo tko nardite pa da npr. lhko samo ljudje iz slo glasujejo itd. kr ko se igralcem nebi blo treba registrirati bi bil odziv...
  9. masterx.

Anketa bi se rabla nareti na googlu, pa sam 1x lahko glasujes z IP-ja, ker tu nebo nikol vec ko 100 glasov, ker se igralcem manjsim nebo dalo registrirati na forum da bi glasovali. Glede podpore, ni odlicna, sam noben nobenega ne sili da je treba igrati, glede pp funkcij pa pejta malo na hrvate...
  10. masterx.

limit se bi rabo v celoti odstranti, al pa dati na 5-6 miljinov, pa da hitreje raste anketo pa dajte rajsi na nek link, pa MM v igri pa se bo vidlo stanje, tu na forumi nebo nikol vc ko 70 glasov, pa ce bi se tisti ki igrajo na 24ki prisli sem glasovat.
  11. masterx.

Mas 10 vecjo proizvodnjo soruvin
  12. masterx.

Fora limite je da majo vsi enake sanse, torej boostaj onega ko je ze visoke, one nizko pa pust, ne
  13. masterx.

Jz sm zato da limit zgine, naj bo no haul world, tk se mi ni nikol kj prevec dalo farmati Mogoce bi hitrost sveta rabli biti vsaj 1.5 da dobis vsaj od proizvodnje kaj, sicer pa, naj bo pocasno, vsaj mogoce ne bo .si ki se bo koncal v prej kot 3-4 mescih. sicer pa vp, je takticna igra ce se...
  14. masterx.

Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

WW2 je za zaveznike sam K!ntler zmagal,in ja je v vojni cast, mal si poglej Romla pa se kerega, pa zakaj so amerikanci razlikovali med Weherji pa s-ji, To ne recem da ni koristna, sam je eno ce pride do tebe, al pa jo ti isces.
  15. masterx.

Ja je taktika spinel, sam kaksna, bi bil svet tud veliko lepsi ce bi bli ljudje posteni, ne pa ˇprek sveh trupel" do cilja, in glej ce pac zgubis zgubis, pac je bil clovek na drugi strani boljsi, in zato mu rabis zavidati in metati polena pod noge? To da je pa nekdo drug pizdun, pa sploh ne vem...
  16. masterx.

Če ste kerega sprejel v ekipo prek one prjavnce, al pa se mate koga namen, je isto kot da bi pijance povabo na fešto pa reko da zj pa bomo trezni.
  17. masterx.

Tele raziskave so isto ko vera, in tko je ze skoz, vsaj na .si, če pa enota ni raziskana pa je automatsko lvl 1. Pac rabis plan igre 3sul+1mec+3sek+3LC+3HC+2ram=15, tko mas v vseh vaseh pa delas sam en deff pa en off Glede nagradne igra, pa glejte, vsaj upam da je nekdo dobo tisti pp.
  18. masterx.

Nagradna igra: Triatlon VP

1. 20 2. Gringo 3. 1920
  19. masterx.

Nagradna igra: Triatlon VP

1) 1175 2) Tabaluga 3) 2007
  20. masterx.

Predlog Tema za predloge in komentarje na nastavitve sveta 23

Ne vem meni se zdi malcek cudno to ampak ok, nisem siguren samo se zdi da se ne restira on 00:00, ampak se limit postavi nazaj ko pretece 24 ur, torej ce si 10.2 ob 22:00 napleno 6k soruvin, se bo sele teh 6k od limita zbrisalo 11.2 ob 22:00, glede max limita, je pomoje preracunan glede na...