Search results

  1. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    A veste, da se je Messi poškodoval :) Dej gremo se še o Barseloni pa o RM kregat:) Hahahaha pa nej še kdo reče , da je ta forum propadu :)
  2. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    Ne vem kdo je smešen, ne obvladaš niti osnovnih komunikacijskih veščin potem se posmehuješ. Še dobro, da si se brati naučil:)
  3. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    Si lahko bolj natančen? Ker ne vem kaj je tukaj smešnega... prej žalostno...
  4. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    Kaj ti si "furmanski konj" ne nimaš samo ti prav ... Ja spustil sem se na tvoj nivo ali si se ti na mojega kakor hočeš in obračal par besed po svoje, tako kot si storil ti, to si lahko priznaš. In kaj sva s tem dosegla? Mislim, da zdaj razumeš kaj sem že v začetku želel povedati? Napisala sva...
  5. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    Ne vem kdo se sedaj spušča nizko? Spet nisi prebral? Pa kaj je s tabo ? Nikjer nisem omenil, da si točno ti ta ampak sem smo sklepal. To razumeš ? JA? Ja net. server je kot nakupovalna muha ko na si. zagusti vi hvalijo net. W18 W26 W46... ja poštenost na nivoju ni kaj :( Drudi del raumeš?JA...
  6. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    No vidiš... Že v prvi povedi pokažeš svoj karakter: " Jaz sem pošten, jaz imam lahko vse, če pa ima kdo drug je pa ropar izdajalec v glavnem slab človek." Zaradi tega bo propadel si. server, ker te ne poznam ne bom sklepal, toda z tvojo nepremišljeno izjavo lahko ugotovim, da si aroganten vase...
  7. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    Ah kaj govorite... Vojna plemen ni bila nikoli niti zamišljena kot moralna igra. Zakaj? Preprosto kjer je več ljudi na kupu si vsak pomaga na bolje, kako do tega pride je pa njegov problem. Nekdo pride s poštenostjo nekdo pa z ne poštenimi dejanji. Važen je končni rezultat. Tako, da se ne...
  8. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    Ja sej, kdo pa je sedaj podpora, tok da vem kdo nam pomaga :)
  9. GenetiX

    Pogovor o svetu 13

    OOO LEGENDA tuki te pa lahko vprašam kako si kaj? a kaj grmi pri vas?
  10. GenetiX

    Svet 13 nastavitve

    Kaj ko bi en svet odprli brez premiuma... enga pa že lahko reskirajo sej ne bodo zaradi enega propadli... bomo slovenci vsaj v nečem prvi.
  11. GenetiX

    Pogovor o svetu 11

    To je formalno,ter pravno ne mogoče :) Drugače pa lep pogovor... Kot, da bi gledal program slo 3
  12. GenetiX

    Odgovorjeno Katapult

    Za tiste, ki pa še z ubijalčevo pomočjo ne morejo najti tega, pa je tukaj točno to, kar piše v "pomoči": Katapulti lahko uničijo stavbe, za ta namen, morate na začetku izbrati katere stavbe so napadene. Za ugotavljanje, števila katapultov, ki jih potrebujete lahko uporabite simulator. Pri...
  13. GenetiX

    Odgovorjeno Katapult

    Mimo grede vse kar je dobro vedeti o katapultih ti piše v "Pomoči"
  14. GenetiX

    Debata o s6

    Hudo.... to pa je govor :)
  15. GenetiX

    Kraljevi

    Onda u redu.
  16. GenetiX

    Kraljevi

    Se strinjam s tabo ampak : §2.3 Jezik Na forumu je dovoljeno pisanje samo v slovenskem jeziku. Posamezne besede ali izrazi so seveda lahko v tujem jeziku. Moderatorji lahko v nasprotnem primeru spremenijo ali brišejo prispevek in/ali tudi kaznujejo avtorja prispevka. Na forumu je izrecno...
  17. GenetiX

    Kraljevi

    Sam to pa res ni za nikamor, da na SI forumu klatijo take besede ..... POL pa še HRVAT ?.... Joj te južni bratje .....Nič nimam proti Hrvatom, ampak vsaj naj pišejo slovensko ali pa sploh ni treba....
  18. GenetiX

    Debata o s6

    Ja potrebno je govoriti slovensko, saj je že tako preveč južnih bratov v Sloveniji. :(
  19. GenetiX

    Debata o s6

    sarkázem -zma m (ā) zelo negativen, poniževalen odnos do česa: njegov pogled je izražal sarkazem; v teh besedah je bilo čutiti brezobziren sarkazem; govoriti s sarkazmom; ironija in sarkazem heheh :) še sreča da maš mene....
  20. GenetiX

    Smešna sporočila si6

    natalitéta -e ž (ẹ̑) število, ki pove, koliko (živih) otrok se rodi v letu na tisoč prebivalcev, rodnost: nataliteta pada, raste; dežela ima nizko, visoko nataliteto; nataliteta je večja kot mortaliteta
Top