Search results

  1. ragnarok

    Zapiski

    Pa dobro daj te zbrišite forum če je brez veze odprt.
  2. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Vedno znova začneš ti, jaz ponavadi do konca serverja igram :D
  3. ragnarok

    Zapiski

    Pozdravljeni. Ponovno imam en predlog. Kakšno leto ali dve nazaj smo dobili možnost, da si lahko delaš zapiske za določene vasi. To je vse super in prav, bi pa tukaj nekaj zadev popravil oz. izboljšal. 1. Predlagam da bi bili zapiski, ki si jih vodiš za določene vasi drugega igralca, vidne...
  4. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Brezvezen si, neizviren, iščeš napako kjer je ni. Prijatelj dolgočasiš me. Igra se je odvila, kot se je. Če ti kaj ne paše, briši račun. lp Tako, dajmo njegov idiotizem na stran, pa rečimo kako pametno. Kaj pa ta statisika? Kot kaže meče **K** puško v koruzo. Side 1: Tribes: Catch! Side 2...
  5. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Seveda ne, saj smo pa že skoraj vse likvidirali :)
  6. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    No ok, 13,7% sveta ni proti nam, kaj pa ostalo? :) Pa pred našimi zavezniki, ko je bil razvoj najbolj pomemben...
  7. ragnarok

    Predlog glede zastav

    A smo že dobili kakšen odgovor?
  8. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Ne samo da si icek, še lažeš se po vrhu vsega. Kako lahko govoriš nekaj za kar ne nisi 100% prepričan? Sploh pa na osnovi česa ti mene takšne bedarije obtožuješ, pa od kdaj imaš ti "anonimnež" - beri pi*** pravico mene nekaj po krivem obtoževati. Zdaj pa poglej kako nič ne razmišljaš... 1...
  9. ragnarok

    Predlog glede zastav

    Pozdravljeni. Glede na to da igramo z zastavami, predlagam da igralec, ko osvoji vas, zraven osvoji še zastavo, ki/če jo je vas imela gor. Isto kot je aktivni efekt "rastoči pridelki", ki ga lahko dobiš zraven osvojene vasi. A se sploh da kaj z takšnimi predlogi nas navadnih kaj doseči? Lp...
  10. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Kaj pa je tu nepoštenega če grem ven iz plemena? Pol je cel server nepošten, ker so vsi menjavali plemena v prvem tednu igre. Res si pojava prava :D Sicer pa kdo pa si ti da boš meni govoril kaj lahko pa kaj ne? Pol pa pojdi igrat vojno poštenosti če te je to že tak prizadelo. Si ti icek pravi...
  11. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Ni več nekega veselja... vedno bolj dolgočasno postaja... o_O Side 1: Tribes: Catch! Side 2: Tribes: SPQR, ZOO, **K**, E-KL Timeframe: Forever Total conquers against opposite side: Side 1: 456 Side 2: 146 Difference: 310 Points value of total conquers against opposite side: Side 1...
  12. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Hehe na koncu je vedno isto. Tisti ki jim gre boljše so vedno izdajalcu, prevaranti, imajo polno košaro vohunov povsod, globoke veze pri podpori in ne poznajo besede poštenost :) Čeprav smo imeli vojne iz vseh strani (dobesedno - od tam tudi opis plemena vsi proti nam), čeprav nam je podpora...
  13. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Nesposobno je bilo pleme in njeni člani. Poglej zdaj kje sem jaz in kje ste vi. Kakšno klaso ali dve razlike bi lahko rekli ;) Sicer pa mi je smešno kako te je lahko nekaj tako prizadelo v samem štartu igre (3 tedni?), in to celo v plemenu na podnu ;) Haters gonna hate!
  14. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Hate us cuz they ain't us ;)
  15. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Uh je živahno tukaj :) edina dobra stvar te tišine tukaj je da ni kreganja in podjeb***nja ;)
  16. ragnarok

    Predlog Predlogi o spremembi obstoječih pravil!

    Predlagam da se popravi karta v napravah android, ker ne deluje pravilno. Predlagam da se bolj podrobno napišejo in razjasnijo pravila glede internega noblanja računov, ker so trenutna zelo nejasna. Lp
  17. ragnarok

    Sramota kaj se dogja na slovenskih serverjih !

    mmmm kak rad pridem na comp pa berem na forumu kak se deca kregajo :D
  18. ragnarok

    Nagradna igra: Triatlon VP

    pffff pa take :D
  19. ragnarok

    Pogovor o svetu 23

    Haters gonna hate ;) Ja tako je pač bilo potrebno narediti, saj sem prvič po svetu 1 igral z popolnimi neznanci. Kaj sem se iz tega naučil? Slaba poteza, premalo izkušenj, premalo znanja, preveč vprašanj o igri. Nimam proti nikomur nič, ampak žal jaz ne sodim med takšne igralci, ki bi me vlekli...
  20. ragnarok

    Nagradna igra: Triatlon VP

    Vaša naloga je odgovoriti na tri vprašanja: 1.) Kakšno je najmanjše število katapultov, ki porušijo zgradbo iz stopnje 30 na 0. Najprej se vsem zahvaljujemo za sodelovanje. Pravilni odgovor za to koliko je najmanjše število katapultov, ki zruši zid je 236, če so na prvi stopnji in 165 na...
Top