Search results

  1. ragnarok

    Zapiski

    Pozdravljeni. Ponovno imam en predlog. Kakšno leto ali dve nazaj smo dobili možnost, da si lahko delaš zapiske za določene vasi. To je vse super in prav, bi pa tukaj nekaj zadev popravil oz. izboljšal. 1. Predlagam da bi bili zapiski, ki si jih vodiš za določene vasi drugega igralca, vidne...
  2. ragnarok

    Predlog glede zastav

    Pozdravljeni. Glede na to da igramo z zastavami, predlagam da igralec, ko osvoji vas, zraven osvoji še zastavo, ki/če jo je vas imela gor. Isto kot je aktivni efekt "rastoči pridelki", ki ga lahko dobiš zraven osvojene vasi. A se sploh da kaj z takšnimi predlogi nas navadnih kaj doseči? Lp...
  3. ragnarok

    Samoposodobitvene karte

    Zanima me če lahko tudi na svetu 18 pričakujemo samoposodobitvene karte? Mislim da je svet že dovolj v razvoju, da bi nam nekdo to privoščil. Lep pozdrav
  4. ragnarok

    Odgovorjeno Poceni plemiči

    Torej pod pregled > enote, se mi pri parih vaseh pojavlja znakec +, in sicer tam, kjer piše število plemičev v vasi. V vseh vaseh kjer se mi prikazuje nimam nobenih plemičev. Ko pa grem z miško čez tale + pa mipokaže eno majhno pojavno okence kjer piše: "Poceni plemiči na voljo:" in pa različne...
  5. ragnarok

    Predlog Sprememba zastave

    Živjo. Ful me moti ko si kje naštimam kakšno zastavo gor, in se iz takšnih ali drugačnih razlogov zmotim in nastavim gor napačno, ki pa je pol ne morem spremeniti prej kot čez 24 ur. Zato predlagam da ko si kje nastaviš kakšno zastavo, da imaš eno možnost v času ene minute da to zastavo...
Top