Search results

  1. SIRaleks

    D(N)00(B)men hate club

    SIRaleks a.k.a Torak se podpišem v ta club kot oseba ki se strinja s trditvjo d00men je n00b.
  2. SIRaleks

    ki mam lopato?!????????!!!!!!!!!!

    Ajde fantje odhajam u Beograd... GH čuvi naš grad..:)
  3. SIRaleks

    ki mam lopato?!????????!!!!!!!!!!

    ok.. Dej začniva iskat vojake,da bodo branli stolp da ga nebo kak Otroček podru..(npr.d00men;))
  4. SIRaleks

    ki mam lopato?!????????!!!!!!!!!!

    GH bova naredila grad s tremi stolpi?
  5. SIRaleks

    *European warriors * Skrivnost uspeha

    se strinjam..:rolleyes:
  6. SIRaleks

    Opis plemena WBN

    oh.Madona.. Bavbav kaj pa klobasaš? Meni se slikca zdi čisto primerna,ali smo slučajno leta 1980,ko je bilo početje in gledanje takih stvareh grešno? Mislm da je to stvar odraščanja,bodo pa prvič videli golo žensko preko vojne plemen:) EDIT: Seveda pa bom stvar prec ukinil , če se zdi...
  7. SIRaleks

    Assassins

    d00men je naslednik ubijalca:)
  8. SIRaleks

    Odgovorjeno Zaka dela tak počas?!

    nene.neki je z vp narobe..tudi meni ni hotelo odprti nič,pa sem prekinil povezavo in na novo povezal,.. Potem je delovalo.
  9. SIRaleks

    S proti J

    z enim pa po enim plemičom napada.,al pa train pošle z razmakom dveh minut:P Khm..Kaj pa VOM:)
  10. SIRaleks

    Prestavitev

    Kako bo tvoje ime? Želim si te ponoblat:) :P
  11. SIRaleks

    S proti J

    dej ti d00men..ko boš nehou barbarske vasi prevzemat potem se javi..-.-
  12. SIRaleks

    Debata o odprtju sveta 5

    stavkajo:confused::)
  13. SIRaleks

    Debata o odprtju sveta 5

    Pomoje bodo čakali da se zmanjša število uporabnikov ki čakaa na svet..
  14. SIRaleks

    Debata o odprtju sveta 5

    :):):):):):):)
  15. SIRaleks

    Opis plemena WBN

    hehe kl3mzy:)kot d00meen npr.:) AtaSmrk,spoštujem tvoj komentar,..Vendar VP je tok ali tok otročja igra:)
  16. SIRaleks

    Opis plemena WBN

    ja..:) Če ni preveč vulgarno.. Admini kaj pravite?
  17. SIRaleks

    Opis plemena WBN

    Ok..Opisal bom pleme ki ga nameravam narediti s prijateljom iz sveta 3. Kratica plemena:WBN Ime plemena:White Bitches Nation Stran neba:SZ Ustanovitelja:jakc3(s3),Torak(s3) Logo: Opis:Iščemo resne člane, z izkušnjami,v plemenu ne sprejemamo začetnikov,ker se mi neda delat teme...
  18. SIRaleks

    Debata o odprtju sveta 5

    V mojih komentarjih sem se malo hecal..Seveda bom čakal. Drugače pa lepo povedano iz strani AtaSmrka in Grobi-ja:).Ni potrepežljivosti:)
  19. SIRaleks

    Debata o odprtju sveta 5

    no kaj bo kej?:D Še ni odprt..:)
  20. SIRaleks

    kako zaceti

    Začni z paladinom,Potem nadgrajuj suorvine(na začetku povdarek na lesu).. Pejd na svet 3 igrat pa bova ves čas v kontaktu in ti bom pomagal.
Top