Search results

  1. Sv. Bruno

    Slavnostna okrožnica KaraK ob zaključku Sveta 3

    Cenjeni knezi in kneginja, spoštovane Karantanske legende! Danes se zaključuje igra Vojna plemen na Svetu 3, zato je pred vami zadnja in slavnostno obarvana izvedba legendarnih Karantanskih kronik. To je primeren trenutek, da proslavimo naše dosežke in z zlatimi črkami zapišemo legendo KaraK...
  2. Sv. Bruno

    Legendarne Kronike KaraK

    Spoštovana skupnost igralcev Vojne plemen na Svetu 3, na Svetu 3 že dlje časa krožijo govorice o legendarnih Kronikah plemena KaraK. Kronike so v preteklosti na takšen ali drugačen način že prišle na zasebna sporočila nekaterih vodilnih igralcev na Svetu 3, ki niso člani plemena KaraK. Zato...
  3. Sv. Bruno

    Japas diplomacija: predlogi KaraK-u za zaključek Sveta 3

    Včeraj je Japas diplomacija sproducirala nov diplomatski umotvor za pleme KaraK, s ciljem uresničiti slovanski scenarij zaključka Sveta 3. Umotvor Japas diplomacije je po alinejah predstavljen v nadaljevanju, lepo vabljeni k glasovanju v anketi, kako naj po vašem mnenju odgovori pleme KaraK. -...
  4. Sv. Bruno

    Ustanovitev Plemenske unije in konec Sveta 3

    Na Svetu 3 je po razpadu plemena TEAM nastalo veliko zavezništvo plemen *E-W*, V-O-M, -[S]- in KaraK, ki zmagujemo v skupni vojni proti pojskemu plemenu WREs. Vodstva zavezniških plemen razmišljamo o možnosti združitve članov naših štirih plemen in ustanovitve skupnega plemena Plemenska unija...
  5. Sv. Bruno

    Diplomatski dogovori med plemeni na Svetu 3

    Zanimajo me vaše izkušnje z diplomatskimi dogovori (zavezništva, NNPji) med plemeni na Svetu 3. Menite, da so tovrstni dogovori bolj podvrženi načelu "človek človeku volk" in posledično zelo nezanesljivi ali pa je diplomacija med plemeni na Svetu 3 korektna in so doseženi dogovori zanesljivi...
  6. Sv. Bruno

    Odgovorjeno Prikaz odličij v profilu

    V nastavitvah sem odkljukal prikaz odličij Napad na samega sebe, Nesrečnež in Zavzetje lastne vasi. Kljub temu se mi ta tri odličja še vedno prikazujejo v profilu. Nastavitev prikaz odličij je potemtakem namenjena ostalim igralcem, da ne vidijo odkljukanih odličij? Kaj moram narediti...
  7. Sv. Bruno

    Odgovorjeno Prikaz pridobljenih odličja za točke po izgubljeni uvrstitvi

    Pozdravljeni, v novi različici 6.5 Vojne plemen je dodana nastavitev, da pridobljena odličja za točke niso več izgubljena, če je igralec izgubil rank. Zanima me ali je mogoče te nastavitve uveljavljati tudi za obdobje pred 14.9.? Igralcem, ki smo imeli tovrstna odličja pred tem datum...
  8. Sv. Bruno

    Zakaj je tema predstavitev plemena KaraK zaklenjena?

    Hvala za odgovor. Sv. Bruno
  9. Sv. Bruno

    Problem z malim š v imenu vasi

    Vas bi rad preimoval v Vas Djekše. Ko želim spremeniti ime vasi, se z rdečimi črkami izpiše naslednje: Ime vasi (Vas DjekÅ¡e) vsebuje neveljavne znake. Če namesto malega š vpišem velikega, je ime Vas DjekŠe sprejeto. Enak problem sem imel z imenom Brižinska škofija. Ker je bil zapis z...
Top