Search results

  1. Prihodnost bo izbrisana! o.O

    MUNGO ti si pa taka faca, da ga pa nam nenapoves. Pol se pa tu neki sopiris. Kao "big frajer" pa verjemi, da bos nakuncu tudi sam prosil, da te bomo sprejeli medse. Do sedaj je padel vsak, ne misli da si ti kaj posebnega. Pač imamo super vodstvo. Nevem zakaj obiraš ataSmrka ce si sam se slabsi...
  2. Vse najboljše TMP!

    Ha, še en Beserviser na tem svetu! Raje ne kometiraj, ker tu je TEMA PRAZNOVANJA ROJSTNEGA DNEVA TMP, ne pa NAPIŠI ČIMVEČ SLABIH STVARI O TMP KI NISO RESNIČNE!
  3. Vse najboljše TMP!

    seveda gumica, ti ka vse veš.
  4. mungo in ostali bedaki ..no kekci

    No da še jaz nebom smetil tam, naj ti samo še povem, da me mislim nič slabega o tebi, a samo moti me da kdaj kaj rečeš ko nebi bilo treba! :)
  5. Vse najboljše TMP!

    Mungo kot veš življenje ni pravlica, čeprav se mi zdi da ti živiš v njem, zdi se mi celo da malo pretiravaš s tratenjem besed, kajti tu so odveč. Nihče ne potrebuje "važiča", kot si ti, ki samo zapravlja svoje besede z nakladanjem. Ta tema je namenjena praznovanja TMP-ju ne pa blefiranja in...
  6. Vse najboljše TMP!

    A si sigurno še pri pravi pameti? Če bi bil jaz na tvojem mestu se nebi tako veselo šalil! Aja glede nečesa se pa ne strinjam, ta tvoj pregovor, ki si ga omenil. Jaz se že od vsega začetka smejem, ti pa samo solze liješ? Imam prav?
  7. Vse najboljše TMP!

    Mungo se je lepo šopirit, ko nimaš nič?
  8. TOP 20 Lista

    Davci mislis da si frajer ce si tuki na forumu prevec glasen?
  9. Oceni Igralca

    hehe, bomo vidli.. :P
  10. Oceni Igralca

    Parkelj: točke:6/10 pleme:8/10 lokacija:5/10 OD:4/10 Žal... Lahko bi bilo slabše ^^
  11. bumbar se poslavlja

    bumbar je končno usresničil svoje blebetanje... ^^
Top