Search results

  1. Izbris računa

    Avangelista... odpri tisti link ki ti ga je Mr.Play posredoval in potem izbiras katere stvari želiš izbrisati in katere ne.
  2. Zgrešenost

    Pozdravljeni. Pišem, ker sem se po dolgem času spet vrnil na tribalwars in mi je v nos stopila ta zgrešena podoba igre. Sam sem igral že od samega sveta1 in na svetu6 pustil večino časa. Vmes sem samo sprobaval serverje a me niso pritegnili. Sedaj ko se želim s svetom20 povzpeti v hram slave...
  3. Speed rounds

    Hej. Jzt sm svoje case skos igral speed serverje, zdj jih približno leto dni nisem ampak grem spet v te vode :D Če želite špilat mi javita na privat sporočilo :D
  4. Speed server (HITRI SERVER)

    Kaj neznaš samo poklikat po zastavah? Drugače mi pa ni jasno zakaj niste mgl men odgovort pred 14 dnevi?
  5. Slovenski Speed Serverji

    Na speed servejih je omejitev od 50-200 igralcev.
  6. Menjava vodje plemena

    Zapusti ga pa naredi novega in jih povabi noter
  7. Slovenski Speed Serverji

    Pozdravljeni. Malo sem brskal po vprašanjih pa nism našel odgovora. Kdaj se bodo začeli slovenski speed serverji? Če se sploh bodo. Hvala za odgovor.
  8. Najboljši igralec na .si

    Sama stara imena :) Večino jih poznam :D
  9. svet 12

    Verjetno bi sedaj bilo odlično da bi končno spet imeli en hiter server. 6ka je bila. Kaj ko bi bil vsak šesti malo hitrejši? Saj je na hitrosti 1.0 dolgočasno. Nastavitve Hitrost igre-2.0 Hitrost enot -2.0 Poruši zgradbo -aktivno Morala-aktivno (temelji na času) Pravilo kmetije-neaktivno...
  10. Odgovorjeno Podpora

    Nobeden ne more bit gor ker je račun blokiran 10 dni že tk da so lahko samo oni.
  11. Odgovorjeno Podpora

    S kakšnimi pravicami je lahko podpora prijavlena na moj blokiran račun? To namreč vem, ker mi je prijatelj rekel da velikokrat sveti zelena luč. Kot je tudi pred 15 min. In me zanima kako lahko to počnejo.? Ne rečem da preverijo preden blokirajo ampak ne oni so kr aktivni gor? o.o
  12. Debata o s6

    Res si me dobro poznal. Hah prišel sem celo do 12 vasi in sem prenehal saj mi je v šoli uspeh padel. Če pa misleš da sm noob spusti vojsko name pa da vidmo kdo je noob.
  13. Debata o s6

    To ni res* Veliko igralcev je točkarjev še pri 500.000 pikah. Če aktivno igraš server se v uri ali dve zve da je nekdo blokiran. In vsaki drugi dan je nekdo. Dvojni posti niso dovoljeni.
  14. Debata o s6

    Bomo še videli kaj bo*
  15. TOP 10 igralcev

    1 lisjak67 ta+ 3.301.515 334 9885 2 LunaV TI 3.261.281 333 9794 3 lokavcanka ta+ 3.206.572 331 9688 4 Ruler of you. SaS 3.096.904 289 10716 5 Capoeira TI 2.784.443 279 9980 6 Washington TI 2.387.777 249 9589 7 JOKIr TI 2.277.617 290 7854 8 nino2 ta+...
  16. Top 20 plemen (na novo)

    Ja statiska je kar zanimiva, saj se nikakor ne more vedet kakšna bo nasledji dan. Posebno zahvaljujoč igralcem ki kršijo pravila.
  17. Debata o s6

    Približno se že vidi. SaS je močan zaradi dobre podpore podplemen in zaveznikov. TI je močan zaradi velikih igralcev a se velikokrat izkaže da so točkarji. ta+ je dovolj močan da se postavlja zase saj dela samo na vojski. Kakšen bo pa razplet pa se še dolgo ne bo vedelo saj se iz...
  18. Samoposodobitvene karte si6

    Zakaj ni pa top ODD players tudi?
  19. najbolj cudno/smesna porocila s5

    SoToFlow... pravimaš. Kl3mzy? Menda ne pošiljaš ti vse svoje vojske na farmanje v eno vas?
  20. najbolj cudno/smesna porocila s5

    http://si5.vojnaplemen.si/public_report/34dc425bdf9e981bfd61e5fcd1dced04 BEDAAA
Top