Search results

  1. žiga192837

    Speed turnir

    jez sem pa že neki minut zamuju in sem bil že v strahu da bom vse zamudil. Ampak kot vidim ni razloga za skrb :)
  2. žiga192837

    Speed turnir

    ej motorka kok časa bojo pa popravlal
  3. žiga192837

    Speed turnir

    Fail Ne vem zakaj nisem presenečen
  4. žiga192837

    Večni optimist

    Ja ampak poglej firma mora imeti zaslužek drugače bi propadla. Torej, če v vojni plemen ne bi bilo premium točk, InnoGames ne bi mogel plečevati razvijalcev in vseh ostalih vslužbencev in vojna plemen bi propadla. Očitno je, da jim zadnja leta ne gre ravno najbolje z vojno plemen, zado so morali...
  5. žiga192837

    Predlog Tema za debato na temo dogodka reševanje plemstva 2015

    Ta dogodek je čisto nezanimiv in totalen fejk za tistim ki je bil lani. Namesto da bi se spomnili česa novega samo spreminjate starega, tako, da postane še slabši. Lani je bilo še nekako zanimivo, ker nisi vedel, katera enota premaga katero pošast, zdaj pa že vse veš, pa tudi če neveš, ti zraven...
  6. žiga192837

    Svet 16

    -Nasikanc-
  7. žiga192837

    Svet 16

    govorim o tem da napadeš 22.000 vasi in ne o tem koliko napadate vi
  8. žiga192837

    Svet 16

    pa mene zanima komu bi se dalo preživet (vsaj) tri ure za računalnikom zato da pošlje vojsko na farmanje. In ko se mu vojska vrne pošljejo še enkrat kar lahko sklepam tudi iz izjave enega od igralcev. K temu pa dodamo še 2 uri za ostale opravke na vojni plemen in dobimo, da nekdo samo za vojno...
  9. žiga192837

    Svet 16

    to pomeni da v eni uri 8000 napadov. Za 22000 napadov potrebuješ 2 uri in 45 minut
  10. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    to je ščit na poročilu ko zmagaš napad in ga drži tisti človek spredaj ki maha z mečem
  11. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    en del lokostrelca na konju
  12. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    ja sej sam pravilo je da nesmeta bit dve objavi zaporedoma. Sej sem tud jaz mnenja da bi mogli omejit število poskusov na npr. 6 in bi se vsak sam odloču kdaj jih bo porabu. SAM DEJTE ŽE ENKRAT BOLJŠA PRAVILA PA SE JIH BOM DRŽU TAKO KOT SE DRŽIM TEH!
  13. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    ja zdej so vidl da je bilo premalo nalog in se bodo lih po naklučju spomnili da so narobe napisal datum
  14. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    en del slike za milice v kmetiji
  15. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    škornjimki jih nosi suličar
  16. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    Slika od lahkih. Postopek je tak kot sem ga že opisal Lahko dobimo namig?
  17. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    slika od plemiča če gremo v zbirališče in kliknemo na plemiča
  18. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    sedlo od konjenice? Aja pa drgač zmaga tist ki prvi pove prov tako da če bi bli res težki bi zmagu jes
  19. žiga192837

    Neskončno tekmovanje [04] Ugani sliko

    Pa ne že spet to. Nič novega se ne morate spomnit Slika za težkega konjenika ki jo najdemo ko gremo v zbirališče in potem kliknemo na ikono od težkih konjenikov
  20. žiga192837

    Neskončno tekmovanje Vprašanja in predlogi

    se strinjam. če vidijo da ne bojo mogl speljat tega tekmovanja bi pač naredil da traja en mesec al pa da je samo ena nagrata. Ker to je res brezveze tri izzvi in tri nagrade --- Pa bodte pošteni pa se držite datuma ki ste ga dali za konec tekmovanj ker jaz nisem dobil še nič premium točk
Top