Search results

  1. GrMeeK

    Oddaja izdelkov: Naslovnica revije

    2 tedna ni več veliko časa? Toliko je namreč minilo od tvojega prispevka... ;)
  2. GrMeeK

    Nagradna igra: Finale Eurobasket

    Francija 79 : 72 Litva
  3. GrMeeK

    Nagradna igra: Košarka(Slovenija:Francija)

    86:83; Po podaljšku :))
  4. GrMeeK

    Nastavitve za si14

    Slabosti? Imej več kot 100-200-300 vasi pa si uredi, da bo vsaka vas imela vero... Če pa delaš na 3 stopnjo ti pa 1/4 kmetije samo cerkev "požre" itd... Sploh se mi ne da debatirat glede tega. Sem 1x igral svet z cerkvijo na s5 pa nikoli več ne mislim... Takšne svetove pa lahko taki igrate kot...
  5. GrMeeK

    Nastavitve za si14

    Spremenite hitrost enot na 1.5 pa izbrišite cerkev... Če želite imeti kaj igralcev, ki bodo igrali svet 14. :) Lp
  6. GrMeeK

    Nastavitve za si14

    Bi bilo fajn, da se objavijo dokončne nastavitve še pred predregistracijo. Se vam ne zdi? Glede na to, da se že danes začnejo prijave oz. registracije nimate več dosti časa...
  7. GrMeeK

    Nastavitve za si14

    Lahko sami igrate tak server :) 0.5 hitrost enot? Cerkev? Lokostrelci? Ne hvala :) Nevem zakaj nam dajate možnost, da podamo svoje mnenje o nastavitvah če na koncu sami naredite po svoje...
  8. GrMeeK

    Nastavitve za si14

    Nastavitve: Hitrost igre: 1.5 Hitrost enot :1.5 Sistem raziskav: poenostavljene raziskave Cerkev: neaktivno Odličja: aktivno samorazvijajoče barbarske vasi: aktivno (do 1500 točk) Nočni bonus: aktivno od 0:00 do 7:00 Zaščita pred napadi za začetnike: 3 Dni Zastave: Omogočeno...
  9. GrMeeK

    Komentarji na temo "Naslovnica revije"

    Lepo, da ste omenili... Nekateri ne downloadamo vsakič znova ko želimo pogledat novice. Downloadaš 1x pa je mir. Tak, da tudi moja slika ni bila po merah narejena če ste jih spremenili - sem imel 596x910. Daj briši te poste ali pa jih premakni v ustrezno temo... samo smetiva tu kjer ni...
  10. GrMeeK

    Komentarji na temo "Naslovnica revije"

    Tu pa moram nekaj pripomnit... če gledaš po navodilih v reviji - ti piše 596px * 91px ... Takšne slike bi pa lahko uporabili kvečjemu za logo na forum strani. To naslovno vrstico ali kak pač vi temu rečete. Tak, da nebom komentiral glede tega, da naj si pogledata dimenzije v plemenskih...
  11. GrMeeK

    Oddaja izdelkov: Naslovnica revije

    http://shrani.si/f/y/nw/4XgBCNsf/vojnaplemen1.jpg
  12. GrMeeK

    Pogovor o svetu 13

    Noben od vas nima pojma... bodimo realni hahah :D
  13. GrMeeK

    Komentarji na temo "Računalniška miza"

    Ne delaj se pametnega če to nisi :) Lep pozdrav
  14. GrMeeK

    Ekipa proti ostalim - 5. izziv za spamerje!

    1008... Lahko se med sabo igrate če vam je zabavno... ;)
  15. GrMeeK

    Komentarji na temo "Računalniška miza"

    Haha... To pa nastane, ko nimaš več o ničemer pisat pa rabiš dodatne "teme" za vaše plemenske novice...Žalostno a resnično. 5 strani boste spravili skupaj? Sicer pa verjamem, da bo več kot 1 teden...
  16. GrMeeK

    Komentarji na temo "Računalniška miza"

    1 teden časa rabite, da pregledate s svojimi umetniškimi očmi 14 prispevkov od sodelujočih v tej nagradni igri? Že 24h je preveč... Samo smo že vajeni, da si vi glavni vedno čas vzamete... Za stvar. ki jo je mogoče uredit v 15min boste vi porabili 1 teden. Sicer pa vi še vedno lahko nagrajence...
  17. GrMeeK

    Komentarji na temo "Računalniška miza"

    ... je Grobi napisal, da bodo zmagovalci znani "v kratkem" :) Predvidevam, da bodo plemenske novice najkasneje jutri... Če ne je ta " v kratkem " za lase privlečen :))
  18. GrMeeK

    Komentarji na temo "Računalniška miza"

    Kaj čakaš torej?...
  19. GrMeeK

    Računalniška miza - Rezultati bodo znani v prihajajoči številki Plemenskih novic

    Moji pripomočki za igranje vojne plemen na vsakem koraku hehe :D
  20. GrMeeK

    Pritožba Nagradna igra - Preklic nagrade?

    To je isto kot če sodeluješ v nagradni igri za novi avtomobil pa si izžreban in za nagrado dobiš bicikl... Nemoreš tega delat... Če so zastavili takšne pa takšne nagrade morajo te nagrade tudi dodelit. Sicer pa sem ponudil zamenjavo... Naziv zamenjam za premium točke (min. 200).
Top