Search results

  1. vuki

    Svet 15

    Vidim da kvaliteta slovenskih igralcev pada. Ne razumem kako sploh pride neko pleme na drugo ali tretje mesto na lestvici z člani ki ne morejo zavzet prazne vasi brez vojske,..... katastrofa, škoda da vozim kamion in da nimam več časa.
  2. vuki

    Svet 16

    egon,..... klasične igre in igralcev žal ne moremo priskrbeti,...... igre mogoče res ne ampak igralcev je veliko ki bi igrali brez premiuma. Mislim pa če bi vsake toliko časa bil en tak klasičen svet nekaterim na razpolago, da tisti drugi zaradi tega nebi propadli,....
  3. vuki

    Svet 15

    Ni Calimero. :)
  4. vuki

    Svet 15

    vidim da se veliko kregaš tukaj,.... prevzami moj recept, ignoriraj ta forum in samo igraj (manj se boš sekiral in igra ti bo v večje zadovoljstvo) ;). Res da nimam veliko časa za igro in da sem prisoten bolj poretko (koliko mi čas dopušča v kamionu) ampak imam vsaj mir (ni banov in podobnih...
  5. vuki

    Svet 15

    Zaenkrat koliko vidim je še vse po starem. :p
  6. vuki

    Svet 13

    Mene samo zanima kake bodo nastavitve naslednjega sveta ( s13 ). Če bodo podobne tem z s12 potem je brezveze sploh pričet z igro ker take nastavitve sploh niso primerne za začetnike, kot je bilo povedano na začetku. Da bi se nekdo lahko naučil igrat mora biti v bližini svojega plemena ki mu pri...
  7. vuki

    Pogovor o svetu 12

    ta ideja za noblanje lastnih članov da se jih ne da noblat se mi dopade, ampak se mi ne dopade da ne morem zavezniku pomagat ker imam samo tri zavezniška plemna in kot zgleda bo samo eno od njih ostalo v prihodnjih dneh kot zaveznik. kaj se tiče akademij in podobnih neumnosti sem pa skoraj vedno...
  8. vuki

    Pogovor o svetu 12

    :D bereš mi misli?
  9. vuki

    Pogovor o svetu 12

    Glej če se bo tako nadaljevalo si bom izbral nek drug server in grem z svojim plemenom tja igrat. Nimam živcev čakat na podporo 7 do 14 dni da mi da odgovor zakaj so mi člana plemena banali. Če je pri podpori samo eden in ne utegne vsega naredit naj si nabavi pomočnika in če še ta ne utegne pa...
  10. vuki

    Pogovor o svetu 12

    Ne razumem ene stvari , vsi tu filozofirajo kako je InnoGames profitibilna organizacija ampak z nekaterimi svojimi potezami namesto da privabijo ljudi ki bi trošili na premium in podobne zadeve kaj bi bilo samo njim v korist oni delajo kontra. Na tak način ko ti gubiš kupca za svoj izdelek ne...
  11. vuki

    Pogovor o svetu 12

    Moderatorji in podpora , pripravite se ker se bomo očitno spet kregali če je kdo med vami naredil napako. :mad: Zanima pa me tudi če je res tak naval na si. serverjih da podpora rabi 14 dni za odgovor ????!!!!!! Kot vidim se od s4 pa do s12 ni nič spremenilo, očitno je še slabše,... z to s12...
  12. vuki

    Pogovor o svetu 12

    verjetno ne,..... bomo videli. ampak če imaš okrog sebe ekipo ki vse ignorira,.... prijavi vse mogoče neumnosti, kot so duali in triali potem ti ne more noben nič,... pač igraš,... pomagaš si z skyp-om da japeki ne morejo preko foruma ugotavljat kaj delaš in podobno,... če pa si gospoda...
  13. vuki

    Karte ?

    vsi na dopustu in se nimajo časa z tem ukvarjat,..... :D
  14. vuki

    Svet 13

    ma nima smisla, vsi oni igrajo neko svojo igro ki nima veze z nobeno logiko, zato sem jaz ob koncu štirke prenehal igrat, sicer sem se vrnil ampak bomo videli za kako dolgo,... Priporočam ti da začasno malo spremeniš okolje in se čez nekaj časa vrneš,... mogoče se kaj na bolje spremeni,...
  15. vuki

    Pogovor o svetu 12

    Nekaj ćasa nisem igral, sedaj ko sem se vrnil pa igram z družbo okrog sebe neko svoji igro in me raznorazni SHOP-i in SPQR-i ne zanimajo. ignoriramo razne provokacije,.... željivke in podobno,.. spletke pa nas ne zanimajo,... če se bo pa slučajno pojavilo kaj podobno kot v preteklosti pa še...
  16. vuki

    Začetki za telebane

    Se mi dopade kako je narejeno. In ravno sem se o podobni zadevi menil z enim našim znancem ki igra na netu in sva oba mišlenja da bi se kvaliteta naših igralcev dvignila če bi se nekateri pri nas malo več angažirali okrog začetnikov. Jaz sem sicer o tem razmišljal že prej ampak mi je vedno...
  17. vuki

    Predlog Ingame moderiranje

    No ja glede skrivnosti nebi nič omenjal ker verjetno se to vprašanje nebo nikoli rešilo vsaj po tem kaj vse preberem na forumu. Kaj se pa tiče banov je pa moje mišljenje tako: Blokirat ali banat en račun ni teško če za to imaš neko možnost, ampak je na drugi strani res narejena namerna kršitev...
  18. vuki

    Klepet o svetu 8

    Če bodo v SHOP-u naredli še kako pametno potezo,... sem 99% siguren da bodo končali kot zmagovalci. Imajo za to vse možnosti, moram pa pohvalit tudi njihovo akademijo, ta je namreč tudi odigrala veliko vlogo. Sicer se lahko še marsikaj spremeni, čeprav več v to osebno ne verjamem ker bi se po...
  19. vuki

    Vojne na s8

    Zakaj tri leta ? To pa sedaj mene zanima, če nisi v formi ali,..... je kak drug vzrok,.... :D
  20. vuki

    Skrivnosti

    Predlagam da se odpre posebej ena tema na forumu ki nebi bila cenzurirana glede raznoraznih domnev ki bi se nanašale na razne svetove seveda brez žaljenj. No glede teh skrivnosti , recimo da vsi razumemo vsaj do neke mere za kaj se gre. Ampak vseeno mislim da je premalo podatkov o njih, vsaj...
Top