Search results

  1. Dual

    iščem dual za svet 4. račun ni aktiviran dolgo, zato ni še dobro razvit. Račun je 1500 rang (okoli 650 pop) in ima več vojske kot pop. Če se kdo javi kot dual mi naj piše preko ZS. Mora pa igralec biti čim več aktiven ter se malo že spoznati na to igro. Kupovati mora vsaj 2x letno premiu...
  2. Dual acc

    Iščem dual za svet1 Iščem soigralca starega 18+ in ima vsaj 2 leti izkušenj. Igra naj v dopoldanskem času, račun je šele bol začetnik tako da ima šele 5500 pop in več vojske kot populacije. lp
  3. Iščem račun na svetu1

    Živjo Iščem račun na svetu 1 ali svetu 4. Če bi kdo kaj odal naj javi. Drugače pa naj na svetu 1 ima račun vsaj 5 naselji in ni pod napadi in ima vojsko. Na svetu 4 pa vsaj 2 naselja. Vsi ki bi odali javite na ZS. Lp
  4. iščem račun

    Živjo Sam sem se odločil da grem iz tujih svetov igrati tu na slovenski svet1. tako da če kdo oda kakšnem račun na svetu 1 ki ima vsaj 4 naselja pa da ni napaden in da je v dobremu plemenu se mi naj javi na ZS. Če pa kdo oda račun na svetu 4 ki je top 500 mi naj pa javi. lp
  5. Tribul speed (speed vojna plemen))

    Pozdravljeni No kot veste so tili speede kar super. No meni osebno ni všeč tale 10 000x speed ker je res prehiter, zato sem rajši danes šel igrat 2000xspeed kjer je vse lažje in delaš lahko bom sproščeno. Naredil sem tudi svoje pleme ki se imenuje SLO - Slovenija tako da vsi kateri ste tam...
  6. Tribul speed (speed vojna plemen))

    Druga slo ally se imenuje ESW zato se javite igralcu Kelt (meni) lp
  7. Tribul speed (speed vojna plemen))

    jst mam ime Kelt dodajte me za frenda lp
Top