Search results

  1. Glasovanje za najboljšo šalo

    Kot sem rekel, trackal sem ip, na njegove koordinate, in prispevka sta bila napisana iz razlicnih krajev, v sloveniji. Torej, se bi moral voziti iz enega kraja v drugega, da bi lahko to naredil. Res pa je, da oba uporabljata istega internetnega ponudnika, to pa je tudi edina podobnost med racunoma.
  2. Glasovanje za najboljšo šalo

    Oz. Lahko se popravim, trackal sem oba racuna, in sta v razlicnih krajih, tako da razen, ce se vozi med racunalnikoma, potem res gre za 2 razlicni osebi.
  3. Glasovanje za najboljšo šalo

    Kot admin lahko potrdim, da imata micka s planin in Ijvanhu razlicna IP naslova, tako da morata uporabljati vsaj razlicna racunalnika, oz. kot trdita, biti razlicni osebi. Samo komentar.
  4. Glasovanje za najboljšo šalo

    Nagrade so po večini v PP točkah, razen v redkih primerih podelimo tudi forum naziv. Glede obljubljene nagrade ne vem, kaj je pisalo prej, vendar se celotna ekipa izogiba ingame nagradam, kajti nocemo posegati v igro. V kolikor je bilo karkoli takšnega ponujeno, je šlo zgolj za nesporazum v...
  5. Pogovor o svetu 13

    hahahaha, smejem se kot nor, kaj ti naj recem, zmagas, dobesedno! Glej iz pozitivne strani, te vsaj nihce ne bo farmal,.... Tudi to je nekaj!
  6. Spam!!!

    Hja, ljudje, tudi modi obupamo po dolocenem obdobju, itak se tukaj nic ne premika, samo sovrastvo, polno obtozevanja podpore, drugega pa itak ni, tako da kaj naj clovek rece, sem, vsaj jaz vedno bil odprt za predloge, pa drugega kot nekih spam komentarjev nisem dobil, tako da mogoce je pa...
  7. Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

    Sedaj pa res ne vem kaj ti tukaj ni jasno, v pravilih jasno pise, da uporaba kletvic ali CITIRANJE kletvic drugih uporabnikov ni dovoljeno. Jaz sem to lepo razlozil in hkrati svetoval, da v kolikor mu nekdo pise taksna sporocila, naj uporabi funkcijo prijave zalitve in bo zadevo obrabnavala...
  8. Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

    Situacije ne poznam, vendar bi dal samo svoje lastno mnenje na zadevo. V kolikor je nekdo žalil moderatorja(kot je navedeno, ponavljam ingame krsitev ne poznam) je to zelo hudo krsitev, oz. mislim da lahko recem celo najhujsa, kajti vseeno je CM dolzan zascititi svoje moderatorje, ce so pod...
  9. Pogovor o svetu 12

    Vsak nasledni prispevek, ki se ne bo navezoval na temo, bo sankcioniran. V kolikor želite poizkusiti igranje na drugih jezikovnih različicah, imate vso mojo podporo. V kolikor želite le debatirati o tem, prosim odprite temo v ustreznem podforumu. lp, flako
  10. Postani del zgodbe o uspehu na .net!

    PP JE MOZNO prenesti iz .net na .si, mogoce bo trajalo kaki teden, da se to dopove nasemu big bossu, ampak vsekakor je mogoce, - kako vem? ker sem to funkcijo ze koristil, ampak takrat je trajalo dosti dalje kot 1 teden, ampak ok, vsekakor je mogoce... In veliko srece...
  11. Pogovor o svetu 11

    Sma ze 2. Pa namig, motorka je 3 ;) .
  12. Najboljši igralec na .si

    Ne igram, nisem aktiven, drugo kot naziva vec nimam.... Ne da se mi... Drugace pa me na si11 najdes kot gorazdov hram, samo ne igram resno, enkrat na 3 dni se logiram, da malo sosedom pisem, pa jim malo popestrim zivljenje...
  13. Najboljši igralec na .si

    Brez dvoma sem jaz najboljsi, ob pomoci sodelavcev, me nihce ne premaga...
  14. Prihaja Božič .... !

    Miki novi privat skypa mam, reci gregeju, me ma dodanega... Am ja, graficni paketi so "vecji" in zato jih pocasneje nalaga... In kot sem rekel, ni zajamceno da vsi delajo, ker so to stare razlicice, na .net lahko poiscete novejse... P.S. DANES SEM DOBIL BOZICNO DARILO OD INNOGAMESA...
  15. mislim da mas zid odklenjen, samo moj prijatelj mores bit...

    mislim da mas zid odklenjen, samo moj prijatelj mores bit...
  16. Prihaja Božič .... !

    Slika, ki si jo dal ni nic drugega kot "tema" ki si jo lahko sam vstavis v VP kadarkoli, ce imas premium racun... Nekoc sem napisal celotno zbirko teh tem, bom poiskal in ti prilepim link cez nekaj minut, glede tega da bi pa forum praznicno okrasili, to je ze bilo, ampak takrat je bil drugi...
  17. svet 12

    Uf, edino kar ne razumem, zakaj ste vsi proti okrepitvam izven plemena, saj pa realno, velike bitke v preteklosti so bile dobljene oz. izgubljene zaradi izdajalcev, tako da to je realno zivljenje, ne pa neki bav bav.... Z ostalim se strinjam....
  18. Pogovor o svetu 11

    Ah mladina, ce bi vi resno poznali motorko, bi vedeli, da to ni on temvec ONA, kajti motorka je v resnici zenska, samo se pretvarja da je moski, da bi ga kao bolj spostovali.....
  19. dobro jutro, kak gre?

    dobro jutro, kak gre?
  20. Zdravo lubica, me pogresas kaj? vem, jaz tebe tudi, ti ko si taki huligan, kolko kesonov si...

    Zdravo lubica, me pogresas kaj? vem, jaz tebe tudi, ti ko si taki huligan, kolko kesonov si zazgal na protestih? Ja, tak je to ko se vi kmecki pubeci raz/hm/kurite....
Top