Search results

  1. Informacija Brezplačen PREMIUM za VSE!

    Torej, danes si bomo ogledali zelo lahek način kako priti do brezplačenega premiuma. Začnemo na osnovni strani svojega računa: Stisnemo "NASTAVITVE" Nadaljujemo tukaj : Stisnemo "POVABI IGRALCA" In to je povezava, vaša osebna katero posredujte prijateljem In tako je postopek...
  2. Začetek konca sveta

    Dragi igralci, na svetu 5 je situacija že nekaj časa stabilna v prid vodilnega plemena. Za to smo se odličili, da znižamo cene plemičev za polovico! POLETNO ČIŠČENJE (VASI) :) /ZNIŽANJE -50% od Nedelje 24. junija naprej. Po 3 tednih pa bomo ponovno preverili situacijo in se odločili...
  3. Obujanje spominov in smešnih prigod.

    Skratka, na pobudo člana zmagovalnega plemena odpiram temo, kjer lahko delite smešne situacije, taktike, in vse kar ste "dali skozi" med osvajanjem sveta. V tej temi imajo vsi NE-ČLANI zmagovalnega plemena PREPOVED pisati. Ta tema je namenjena izključno zmagovalcem. Evo, izvolite...
  4. Hram slave [svet 6]

    HRAM SLAVE - SVET 6 "Če ne gledaš naprej, si ne pridobiš zmage." Po kot 442 dnevih je napočil čas za slovo od sveta 6. Zmagovalec sveta je igralec JOKIr, ki je osvojil 1117 vasi, skupno...
  5. Predlog Ingame moderiranje

    Skratka fantje in dekleta. Ker vidim, da vas moti način dela ingame moderatorjev sem razmišljal, kaj bi naredili, da bi se vi začeli malo manj pritoževati. Sedaj, moderatorjev ne bomo zamenjali, pravil ne bomo spremenili, torej ostane nam edino odnos. Zelel bi vaša mnenje, kaj vas moti, ko...
  6. Predlog Prehodni svetovi

    Predlog : Prehodni svetovi Obrazložitev: Prehodni svetovi bi bili svetovi, ki bi bili zelo majhni in zelo hitri z namenom, da se končajo le po nekaj mesecih(cca. 3 mesece) – Hitrost in velikost bi bili odvisni od vsake jezikovne različice posebej in ugotovljeni na podlagi prakse. Namen: Namen...
  7. Ko noobi napadejo (pNp)

    Skratka, lep pozdrav! Na si7 je bila zadnje dni ena zelo smešna situacija, ki zahteva, da o njej naredim PnP in ga delim z vsemi vami! Torej zgodba je, da je nekoč si7 igral eden noob, z nickom >gorazdov hram< In ta noob je imel veliko smisla za humor - z razliko od ostalih...
  8. Komentiranje tem.

    Skratka, zadeva, katero jaz opažam že od začetka svojega moderiranja. Ogromno uporabnikov spremlja forum, določeni registrirani, določeni neregistrirani, vendar le redki komentirajo, kaj mislite kaj je razlog za to in kako te razloge odpravit?
  9. Vodič po forumu - za novince

    Ker je bil stari forum vodič že zelo zastarel, in še deloma v Angleščini, sem se odločil spisati novega. Torej, če začnemo na začetku, Forum in igra sta ločena, torej se na forumu morate posebej registrirati, - določenim se zdi to smešno povedati, vendar mnogi tega ne vedo. 1. Registracija Ob...
  10. Kje ste izvedeli za igro Vojna plemen?

    No, pa odpiram debato, kje ste izvedeli za igro VP? Jaz, se spomnim... Uf, takrat sem bil še mlad (rofl) . Skratka, eden prijatelj je začel igrati, in mi je povedal, in sem jaz začel igrati samo z namenom, da njega "zrušim", in sem si mislil, da ga ponoblam, pa neham, ampak... Ni se končalo kot...
  11. Samoposodobitvene karte si7

    Karte plemen: Top igralci: Družine plemen, mi lahko sporočite po zs.
  12. Nagradna Igra - Izdelaj banner za forum

    Izdelaj banner za forum Pozdravljeni forumaši Vojne Plemen! Zunaj je poletje, smo v času počitnic, zato sem prepričan, da ima marsikdo izmed vas malo preveč časa, in posledično smo se odločili, da pripravimo novo nagradno igro!. Pravila so preprosta; Izdelajte banner za forum VP. Kaj sploh...
  13. Poletje in prosti čas

    Pozdravljeni, že nekaj dni razmišljam, da bi naredil neko normalno temo, za preprost pogovor, kaj kaj počnete med poletjem. No, skratka, lahko malo debatirate, tukaj v tem forumu spam in off topic ne obstajata, tako da kar pogumno... No, da malo prebijem led, glede na zadnja dogajanja, ki...
  14. Vici o vodstvu VP

    Zakaj so baterije boljše kot grobi? ▶Ker imajo najmanj eno pozitivno stran ___ Zakaj je grobi kot delfin? ▶Ker pravijo, da je inteligentn, ampak nihče tega ni dokazal __ Grobi vsak dan sprehaja pesa po isti poti mimo umobolnice... Pa prvi dan ko hodi, se mu skozi okno umobolnice pacient...
  15. Shod plemičev

    Shod Plemičev Dragi igralci, Dobrodošli v našem tekmovanju Shod plemičev!. Možnost imate osvojiti zelo lepe nagrade v obliki Premium Točk! Za kaj se gre? Od danes (20.05.2011) pa do Petka (27.05.2011) do 23.59 ure bodo imeli barbarski plemiči shode v izbranih barbarskih vaseh, ki...
  16. Debata o nagradni igri; Shod plemičev

    Pozdravljeni, tukaj poteka splošna debata o nagradni igri o shodu plemičev! Pozorno jo spremljajte, saj bo mogoče kdo izdal koordinate vasi ;)
  17. Anketa za onemogočenje registriranja na svet 1(drugič)

    Svet 1 je že v letih in prišel je čas, da se odločimo, ali ga zapremo za nove igralce ali ne. Ker igralci aktivno soustvarjate Svet 1, vam dajemo možnost, da se o tem odločite sami.
  18. Samoposodobitvene karte si6

    Evo karte, sem prijazen , ne? kateri drugi moderator pa vam še rihta karte ob pol 2. zjutraj ? :cool::cool::cool: Mape so komaj nastale, tako da še vse podrobnosti glede nastavitev niso osvežene. Le te bodo v roku 24 ur. (tukaj govorim o "zoom-u" , ipd.) Lp Flako
  19. Igrate na .net ali kakšni drugi različici VP oz. TW?

    Torej, zanima me preprosto vprašanje, igrate na drugih verzijah VP oz. TW ali ne?
  20. Moderator Matjazinho na njegovi poti do uspeha...

    Pozdravljeni, danes pa imam zelo dobro novico za vse vas. Zgodba je sledeča. Naš moderator Matjazinho je v svoji preteklosti imel vzpone in padce v ljubezni. Predvsem ga je najbolj prizadelo to, da je do sedaj imel le 1 punco, in še za to je čez pol leta ugotovil, da v resnici le ni punca...
Top