Search results

  1. Pogovor o svetu 18

    kdo le drekec pekec k ma polna usta pa prazne hlače lp
  2. Pogovor o svetu 21

    ne mi smo še mulci smo mel takrat plenice še
  3. Pogovor o svetu 18

    matr gre pa menaceju res za nohte da je PROja dal za duala moram robija poklicat da vidim al je bil pijan al se mu je od vročine skisal drgač pa nikol ni bilo dvoma kdo bo zmagal
  4. Pogovor o svetu 18

    ufff menace vidm ja da je vzel 8 barbik pod 5k in ene 30 vasi igralcev pod 5 k tko da nevidim razloga za vašo paniko razen če bi vi radi noblali barbike med njimi.
  5. Svet 16

    mogoče ne porabijo niti pol ure da pošljejo anejček
  6. Svet 16

    infra kaj ti zopet ne špila meni nimaš kej čestitat ne špilam drguače pa, ja lahko jim čestitate kajt tudi za burek niso imeli kolikor vidim in še na nobenem svetu nisem videl da se celo pleme ponobla do zadnje vasice pa naj te boli kolikor hoče tako je in lepo se imejte kjerkoli že ste.
  7. Svet 16

    :confused:ni Špinela z statistikam ni modov da bi red delali zgleda da so ga naredili kjer je sedaj je vse lepo in prav ta ko kot mora biti TIŠINA lp
  8. Svet 16

    mrtvilo, padla morala,mogoče zgrešena taktika barbark ,nesodelovanje ali pa mogoče samo dost mam da je vse tiho špinelčki pa v mišji luknji saj razen jokcanja in kitenja z tujim perjem itak neznajo lp
  9. Svet 16

    o lord franco sedaj si pa mojzes širiš božjo resnico
  10. Svet 16

    a ni mojzes zbral čisto ljudstvo in jih popeljal v novi svet zakaj bi blo pol tole idiotsko bistroumnež
  11. Svet 16

    a ni mojzes zbral čisto ljudstvo in jih popeljal v novi svet zakaj ni blo pol tole idiotsko bistroumnež
  12. Svet 16

    thorinček nikjer ne piše da sami ampak sami smo pa prišli na cilj ne se ukvarjat z brezveznimi podatki saj veš da smo par svetov skup špilal in oba veva kaj in kako je bilo na s5 je kar lep spomin zatorej špilajte in uživajte kot frendi na košarki potem pa na pirr ali sok kar je komu bolj pri srcu
  13. Svet 16

    Hja banda vpejevska Saj veste kak gre podpora je pokvarjena(povzemam od drugih) kjer mamo pa ogroooomne veze pr njih špilamo jasno pokvarjeno saj drugač itak neznamo vi ste pa fer dobri nedolžni in seveda prijazni do sočlanov prebežnikov in ponižni do podpore skor bi dejal lahko bogaboječi...
  14. Svet 16

    važno da se imamo fajn vi se pa kr ukvarjajte z nami kajti važno je druženje ne pa pljuvanje kaj in kdo je kaj rekla kazala
  15. Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

    o dohtar menace dost dobr predlog zadn cajt da se na piru dobimo
  16. Svet 16

    NIKNAME daj prosim nehaj vedno eno in isti gonit veš sam dobr kak je KAR se pa tiče Nas kot plemena pa nismo dobri ampak smo dobra klapa in samo to šteje znamo poslušat (ne vaših budalštin ampak igralce )kjer ste pušnli smo pokvarjeni ja in vedno je v vojni tako da zgube obtožujejo zmagovalce...
  17. Svet 16

    pozdrav vsem normalnim tu pa seveda unmo tapamtnmo lordu tudi vidm da se fičo prpravlja na govor in tule že mal trenira kako bo po dopustu speljal vse kot se šika seveda živčki že mal trpijo nato jih pa še lordki kravžlajo ampak mitja ne se sekirat saj veš kak pravijo dete malo dete trmoglavo...
  18. Svet 16

    bravo zadel si žebljico na glavico lp
  19. Svet 16

    beer bomo vidli kak se bote pokazali na 17 hehehehe upam da vam nebodo pesi pakraveračunalnikov do te požrle pa da te lahko igrali o Nikname kot da nevemo na s11 da je kljub temu da te ni bilo 14 dni na računu niso mogli stolčt in da se od s10 vedno samo pritožuješ in jokcaš daj enkrat se...
  20. Zaključek sveta 13

    bilo je lepo skor brez krega veliko sodelovanja torej pleme zdravo dihalo hvala vam A
Top