Search results

  1. c0fko

    Pogovor o svetu 10

    Se nekako podpišem pod zadnji del tega komentarja ... Slovenski serverji se spreminjajo v igro simcity ... po moje bi bile potrebne zelo velike spremembe na vseh področjih tako v vodstvu kot tudi nastavitvah ... največja napaka pa je tudi pristranskost nekaterih modov, ki so to pokazali in...
  2. c0fko

    Pogovor o svetu 10

    Tako ja ... 1-2 leti pavze od VP pa znova malo Travian-a :) hehe :) se strinjam samo še spravit se je treba do tega :) ki so te časi od Traviana :)
  3. c0fko

    Klepet o svetu 8

    Čestitke tudi z moje strani plemenu SHOP ... lepo je, da se bo svet končal, če ne bodo prestavli ali kakorkoli naredili da se prekine odštevanje . Ta svet je bil popolnoma v smislu simcity in podobnih stvari pa pustimo to Čestitke skratka pa srečno v realnem življenju. Lep pozdrav!
  4. c0fko

    Pogovor o svetu 10

    Moje mnenje je takšno, da so svetovi do približno sv5 bili vredu vse naprej je postalo pa dolgčas in brez pravih vojn in podobno. Slika se kaže na svetu 8,9 in zdaj bo očitno še 10 :). Na si8 ni bilo nobene prave vojne, si9 je simcity igra ... si10 pa koliko berem zastavice in podobno krneky :)...
  5. c0fko

    Hram slave - svet 2

    Tako ... pa je bilo nakazilo PT pred 3 dnevi :) tako, da vsi gledat pa porabit :) Drugače pa čestitke našem plemenu ~NR~ in vsem ki so igrali do konca ta server :) Tukaj se je moja pot končala z igro VP za nekaj časa :) ... Srečno vsem v realnem življenju :) Lp
  6. c0fko

    Če ti dam...

    Bi bil tiho kot miš =) Če ti dam morje
  7. c0fko

    Če ti dam...

    Se bi ohlajal celi dan :) Če ti dam balon
  8. c0fko

    Če ti dam...

    Bi ležal v senci in užival Če ti dam delo
  9. c0fko

    Če ti dam...

    Bi ti povedal koliko je =) Če ti dam vodo
  10. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    145 .:.:.:.
  11. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    156 .:.:.:.
  12. c0fko

    Če ti dam...

    Bi ti ga vrnil nazaj =) Če ti dam nesmrtnost
  13. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    162 .:.:.:.
  14. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    165 .:.:.:.
  15. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    167 .:.:.:.
  16. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    169 .:.:.:.
  17. c0fko

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    173 .:.:.:.:.
  18. c0fko

    Vojne na s8

    Na žalost te morem tukaj razočarat (glede Solarix-a), tukaj ni bilo tako kot ti praviš niti podobno :) ne bom se pa spuščal v debato, ki sem jo že parkrat napisal zgoraj. Bil sem del vodstva ampak v njem nisem bil že od aprila, ker se mi ni dalo ukvarjat z nesodelovanjem in vsem kar sem naštel...
  19. c0fko

    Vojne na s8

    Zato ker ne menjavam plemena kot nekateri (in tudi v plemenu je bilo nekaj dobrih igralcev ki smo sodelovali) ... sodelovat se da tudi z drugimi plemeni pa čeprav nisi v njem in je bilo več koristi od njih kot od našega plemena (tako da kapo dol plemenu BP in TRM). Nisem rekel da mi ni bilo...
  20. c0fko

    Vojne na s8

    DeadGamE ... tudi tebi želim veliko sreče in uspeha v RL. Se pa le še kdo najde, ki komentira igro z drugega vidika. Se podpišem pod tvoj komentar. Drugače, ko sem zavzemal Valhuna je bil sitter ali kdorkoli na njemu še kako aktiven tudi v nočnem času in dnevnem. Ampak tudi pri Bizonko-tu je...
Top