Search results

  1. Negro123

    Odgovorjeno Igralci in računi

    Ufffff Mislim, da zej morš še sam ime povedat pa si blokiran :) (drugič ne objavlji takih zadev)... Če bo meu flako kej srčka ti bo oprostil in ti izbrisal en račun (z njim se pejt zment) Drgač pa vidi pod kirime ip-jem si prjavljen na forum in s tem ip-jem najde tvoj račun... Takoj te...
  2. Negro123

    Res ampak morm... barca v finalu Real v kanalu Messi na igrišču Ronaldo na smetišču...

    Res ampak morm... barca v finalu Real v kanalu Messi na igrišču Ronaldo na smetišču!!! prilep si to na zid če si za FC Barcelono ♥ ♥
  3. Negro123

    Odgovorjeno Igralci in računi

    Ja........ (usaj mislim ;))
  4. Negro123

    barca v finalu Real v kanalu Messi na igrišču Ronaldo na smetišču!!! prilep si to na zid če...

    barca v finalu Real v kanalu Messi na igrišču Ronaldo na smetišču!!! prilep si to na zid če si za FC Barcelono ♥ ♥
  5. Negro123

    Real v finalu Barca v kanalu Ronaldo na igrišču Messi na smetišču!!! prilep si to na zid če...

    Real v finalu Barca v kanalu Ronaldo na igrišču Messi na smetišču!!! prilep si to na zid če si za FC Real Madrid ♥ ♥
  6. Negro123

    Odgovorjeno s1 - Nagrade v vrednosti PP

    Mislim, da je motorka pozabil gledat na koledar, ali pa je na fakulteti že prvi mesec zaostala...
  7. Negro123

    Pridi ti kej na skype... Drgač pa vredu ;)

    Pridi ti kej na skype... Drgač pa vredu ;)
  8. Negro123

    rfaric "res odraslo,otroški vrtec se že zapira" Končno ti je država nardila uslugo :D Si kej...

    rfaric "res odraslo,otroški vrtec se že zapira" Končno ti je država nardila uslugo :D Si kej ponosn na sebe ? Ko sta te 2 po tolkem času vodstva dala na 3 mesto : ?
  9. Negro123

    Ej če maš čas... Pejt jokat XD

    Ej če maš čas... Pejt jokat XD
  10. Negro123

    K---w---a---ć---i---k---o---v---a SPAMMMMMM

    K---w---a---ć---i---k---o---v---a SPAMMMMMM
  11. Negro123

    UUUU private messaging :D

    UUUU private messaging :D
  12. Negro123

    Zaka ti nepiše kdaj si biu nazadnje gor??? Sej nisi bog .D

    Zaka ti nepiše kdaj si biu nazadnje gor??? Sej nisi bog .D
  13. Negro123

    Nagradna igra za 1000 PP (velja za vse servere)

    Gre se o Nagradni igri :D Preber use... ;)
  14. Negro123

    dodau...........

    dodau...........
  15. Negro123

    Ja sam, če bom lahka tvoj dualll :DDDDDD <3 Plis

    Ja sam, če bom lahka tvoj dualll :DDDDDD <3 Plis
  16. Negro123

    Eh kurc je ta igra... Pru je šou klemzy pol gx... Brezveze razn foruma ko je tale mrga flako :D...

    Eh kurc je ta igra... Pru je šou klemzy pol gx... Brezveze razn foruma ko je tale mrga flako :D Tako jokica xD
  17. Negro123

    Ja js nism... Sej ka a nemorš pogledat ip naslove? Za u pomoč se jz prjavljam samo is tega...

    Ja js nism... Sej ka a nemorš pogledat ip naslove? Za u pomoč se jz prjavljam samo is tega račualnika (nikjer drugje) Tak, če je kir drugi ip ka nekok blokiri :? Sam ne tega mojga...
  18. Negro123

    Nehu s čem?

    Nehu s čem?
  19. Negro123

    Dej ne je zbrisat -makkam- je tak car* :D (rfaric jokcaš lahka ;D)

    Dej ne je zbrisat -makkam- je tak car* :D (rfaric jokcaš lahka ;D)
  20. Negro123

    ti si en top secret

    ti si en top secret
Top