Search results

  1. InnoGames InnoGames TV december

    http://ranking.tribalwarsmasters.net/ Mogoče veš kaj je to oz. na čem temelji?:) Lp
  2. Pogovor o svetu 18

    Končno vsaj en ki misli enako! Naj se vsi igralci enakomerno porazdelijo v plemena in se udarijo (če ne veste kako mislim pojdite pogledat na net server kjer so si top5 plemena popolnoma enakovredna po točkah...)
  3. Pogovor o svetu 21

    Dokaži se v igri
  4. Pogovor o svetu 21

    Ka mate bedne...
  5. Si22

    Jao nehaj jokat zaradi tega...Na koncu se vedno izkažejo bolje tisti z izkušnjami ,čeprav so imeli na začetku nekaj nesreče.
  6. Speed??

    Če bi se dalo bi ga že imeli ,ampak tega niso potrdili tisti "višji" členi tribal wars.
  7. Pogovor o svetu 21

    Bravo! Končno ste spoznali da je bolje igrati kot se pa tu kregati
  8. Pogovor o svetu 21

    Dajte nehat mutit u brezveze,ča bi bilo vse lepo in prav potem nebi dobili raznovrstnih banov in ostalih stvari zaradi katerih se kregate. Naša podpora ni sestavljena iz brezveznih lolekov in vejo kaj počnejo in verjamem da delajo prav Dajte raje igrat kot pa istkati bedarije ki jih ni
  9. Speed turnir

    kaj kolko jih je igralo? Moglo bi jih bit 10 ampak jih je blo 5....tudi nas so razočaral ker je blo brezveze igrat (nobene akcije)...
  10. Neuradni časopis sveta 20 2.del

    no ja premagani nasprotniki povedo vse ;) Ok ,sm en velik NOOB ,evo pa vsi vedo hahaha :D
  11. Neuradni časopis sveta 20 2.del

    infra,glede nekaj11,prosim ne mi omenjati tega 1x sem šel z njim noblat in je bilo vse neuspešno,zato ker ni znal poslat train ter je poslal 4 nuke s plemičom...Saj bi bilo dobro če bi bili čisto skupaj a kaj ko je bilo vmes 3s razmika,to je pa snipala celimi nuki... Lepo vas prosim da mi...
  12. Neuradni časopis sveta 20 2.del

    No ja infra,ne da nisem imel nadzora nad računom (+50) vasi,ampak na si18 prišlo nekaj drugega vmes,verjemi. 1.Igral sem dual z amadetom ,ki ni mogel igrati zaradi šole saj se ima veliko za učiti ,prav tako sem se moral tudi sam saj je bilo takrat ravno obdobje "ocenjevanja" ter nisem mogel biti...
  13. Neuradni časopis sveta 20 2.del

    Torej prabiš da sem v pol leta tolko napredoval ?:D Da sem prišel iz pred-pred-nooba do nooba? Ti si se ustavil pri pred-noobu Hvala ,ane da si opazil moj napredek ;)
  14. papa strumpf

    Ne na si18 je nazadne spilov...
  15. Neuradni časopis sveta 20 2.del

    http://prntscr.com/7nz2oh Evo ena izmed nasikancovih pametovanj...Noob je bolji od njega (rofl) Treba se je uprašat kaj je nasikanc če je noob bolji od njega ... aja pa še nekaj imam zate: -definicija poštenosti naposredno iz SSKJ: poštênost -i ž (é) lastnost, značilnost poštenega...
  16. papa strumpf

    ... pomota
  17. papa strumpf

    Kot da je en izgubljenček haha :P
  18. Neuradni časopis sveta 20 2.del

    Če gledamo iz druge strani ,to da se je NUKE spet postavil na noge ni tako slabo ,ker bo saj zanimiv si20 ,saj so si plemeni teoretično zelo izenačeni (če pogledamo točke).
  19. Pogovor o svetu 20

    Res je,pleme je razpadlo ,ker je vodja zbolela-ter ji lahko ogrozi življenje ,če imaš vsaj malo sočutja do človeka se ne norčuj iz tega
  20. Pogovor o svetu 20

    Glede nnp z -SZ-... Res je obstajal ,ampak zanj smo izvedeli (vsaj naš acc) ,ko smo že ponoblali eno njihovo vas.
Top