Search results

  1. kira27

    Pogovor o svetu 13

    :p hehe,kako lepo je pisat in brat poste polne smeškov;),nekateri posti so pa že prave atomske bombe,po moje pisci komaj zadržujejo pritisk da ne eksplodirajo poleg monitorja:D ja,ja,:rolleyes:,nekatere že dobro izdelujejo živčki:),upam da so malo starejši(za njih je to normalen pojav):o,če so...
  2. kira27

    Pogovor o svetu 13

    :p joooj Vulpes;),a si ti točno prebrala kaj sem zgoraj napisala?????????? citiram: eagel pa tako ne vem ali je.... ;) zdaj pa mi povejte,ker imajo nekateri očitno probleme:confused: ,je Vulpes morda eagle:confused:????vse kaže na to:eek:!!!!
  3. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Mikec,mene ne zanima piknik in rl vas vseh:p ,jaz imam svoj krog za piknike,normalno življenje,to je online igra in ne igram zaradi piknika in zato ker pač nekdo prevlada na pikniku in je oh in doh :o ,to še ne pomeni da je pa v igri pošten,oz.nekateri imate pač točno tako mišljenje;). Ne vem...
  4. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Kdo je pa rekel,da jaz ne igram? Tudi sama igram svet 13 in imam že tudi nekaj vasi:),ko bo čas in pravi trenutek se bova še srečala,nič bat;). In še enkrat,ne zagovarjam ne Nooba in ne BEERa,al to ni dovolj očitno v mojih postih? Moj namen je,da se nehate pretvarjat,kaj ste,ker z svojimi...
  5. kira27

    Pogovor o svetu 13

    niso važne besede eagel,važna so dejanja. Torej praviš da se Noob ni hotel podrediti BEER,torej ti sporočaš da si se v plemenu sovražnem proti BEER podredil prav njim:),če ne si pa bil tam pod pretvezo,ja lepo to. Mislim,da je vse isto ali si se pridružil kot vohun,ali si šel tja kar tko,ali se...
  6. kira27

    Pogovor o svetu 13

    kakšen hram slave?na tem svetu se mislim da ne more nihče vpisat v hram slave,še posebej ne BEER,ker če me spomin ne vara se je vodja že spustil na nedovoljeno stran in ko je bil čuvaj namerno uničil vojsko čuvanemu in če je sposoben tega,potem je sposoben vsega,vprašanje je le kaj še mi ne...
  7. kira27

    Pogovor o svetu 13

    se oproščam razer,lastnik omenjenega računa se je sam pohvalil,da pač igra zahrbtno in ni vreden zaupanja. Na drugih svetovih se povečini vohune in igralce ki se skrivajo vrže iz plemena in ga pojedo,v tem dejanju sodelujejo vsa plemena,oznani se ga vsem,saj tudi najbolj sovražna plemena vedo...
  8. kira27

    Pogovor o svetu 13

    joooj,kar slabo mi postane.Potem se pa še hvališ,ker nimaš morale in vsem naznaniš da si ti tisti,ki uničuje plemena.Adijo pamet.Eagle nimam besed zate.
  9. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Ja sem šla malo braskat po plemenih in res razer1 (U3PM) je že v BEER.Še en dokaz kje je ta svet. Žal je ta svet prekrit z nepoštenimi igralci,ki ne vedo kaj je morala...in vsi taki gredo na koncu v BEER. Saj nič čudnega,ko pa je tam tudi vodja pokvarjen in se poslužuje vseh dovoljenih in...
  10. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Mr.Noob,nekdo se mora sekirat če boš ti sam,to pomeni propad plemena,mar ne? razer1 kakšen nuk je bil poslan,od kod na koga?
  11. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Ampak,če oba lepo premisliva,ali ne bi bilo bolje oditi iz takega plemena,zakaj si še vedno v plemenu,če se ne počutiš del njega?Se skrivaš v njem?Ali ne čutiš da si pleme zasluži igro in da so v njem člani ki verjamejo v nekaj,zakaj kvariš to plemenu?Očitno te je strah pritisnit tipko zapusti...
  12. kira27

    Pogovor o svetu 13

    razer1 mene zanima en kočljiv stavek v tvojem zgornjem postu.Če je res da si v Noob-ovem plemenu,zakaj klatiš potem proti njemu?A ne bi dal nekaj od sebe in se zagrizel v igro in pripomogel k čim boljši uvrstitvi tvojega plemena?Saj ne veš zakaj so igralci leteli iz plemena,zakaj potem udarjaš...
  13. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Do zmage BEER-a je še daleč,če sploh bo zmagal,mislim da je tukaj kar nekaj dobrih igralcev,ki niso v BEER in ki igrajo po pameti in bodo udarili takrat,ko se bodo velikani izpraznili:).Ni vse v točkah ne pozabite,pomembne so izkušnje,volja in pametna igra!
  14. kira27

    Pogovor o svetu 13

    se popolnoma strinjam z svarci,to je pogreb in ne igra:)
  15. kira27

    Pogovor o svetu 13

    Po dolgem času malo prebiram tale forum in najprej moram povedat,da sem razočarana nad videnim.Svet 13 je pa vsekakor katastrofa,nima igre,nima igralcev ki so spsobni za vodje,skratka ena sama žalost.Igralci,ko vidijo da jim ne gre,kratkomalo menjajo pleme in je stvar rešena.Pogrešam napeto igro...
  16. kira27

    flako pospravi ego ,da koga ne poškoduješ z njim :D:D:D:D

    flako pospravi ego ,da koga ne poškoduješ z njim :D:D:D:D
  17. kira27

    Vojne na s8

    Grobi nikjer nisem napisala, da gdorkoli kogarkoli favorizira. Je pa dejstvo ,ki ga tudi sam vrjetno vidiš, da nekaj očitno ne štima! Vedno več je nezadovoljnih igralcev,res je ,da imajo nekatiri žaljiv pristop in ,da ne poznajo meja....ampak če pogledaš pa z druge strani dobiš pa drugačno...
  18. kira27

    Vojne na s8

    Čakajte malo... zakaj se nebi splačalo? Večina smo uporabniki premijuma, torej plačujemo za .....???? VSAK SI ZASLUŽI ODGOVOR NE GLEDE NA TO KAKŠNO JE VPRAŠANJE.....
  19. kira27

    Klepet o svetu 8

    Ja sej to....če so nam skrivnosti pobegnile......važno ,da imamo pišeke :p:p:p:p:p
  20. kira27

    Skrivnosti

    Namesto skrivnosti so se pospešeno začeli širiti piščančki......:D:D:D:D Torej ne jezite se če niste dobili skrivnosti na vašo celino :D zagotovo boste dobili piščančke:D:D:D:D......... L.p.
Top