Search results

  1. Pogovor o svetu 19

    Lep pozdrav, Glede na komentar SG-ja se moram oglasit. Če misliš, da v življenju šteje le to da živiš dostojno in vreden svojega imena...potem ta forum ni pravi naslov. Tale igra nima prav nobene povezave z REAL-om. Je pa res, da četudi je igra, padajo maske in posledično spoznaš ljudi...
  2. Pogovor o svetu 21

    Pozdrav, Lepo je napisal črt....podpora oziroma motorčič se oglaša veliko prepozno. Veliko prepozno, da bi tisti folk k še ma željo igrat igral naprej. Slo scena je zafurana glede servisiranja iz strani vodilnega to je sigurno. Zgoraj sem prilimal del replike Roka...isto sranje se je zgodilo...
  3. Pogovor o svetu 18

    Čer mojzi...se opravičujem ker nisem pristal v s.g.....vendar lulal ne bom:)...hvala vulpi ker sem te razočaral:) Mojzi tebi pa eno....ni mi uspelo res je vodiš 1:0....torej je drugi polčas tokrat jz povem relacijo da bom uspel ... k ti si itak v javni in maš čas:) Vojak is back in če...
  4. Pogovor o svetu 18

    Okej...za tvojo jebeno razpoznavnost.....da ne grem dalje... Mej mobija zraven..pa se najdeva preko foruma tukaj če boš pač prišu....če boš ti javim kero kavo pijem ti pa pol vohaaajj...in mel bom barcaffe majco okej:)
  5. Pogovor o svetu 18

    Kakorkoli jz bom tam...tvoj batman mobil poznam...glede prepoznavnosti se ne obremenjuj....k pridem pred hofer bom klical mojzes!!!!! ....takrat bo verjetno nedeljska maša upam da boš uredil da ne bo pomote:)
  6. Pogovor o svetu 18

    Jutri 08.00...slovenj gradec..al kako si reku...se vidva:) p.s. Oblečen bom v spidermana...od moje hčerke kostum:) ok??
  7. Pogovor o svetu 18

    Hmmmmm.... Mojzi...jutri 20.09.2015 je krvava nedelja:) Priporočam krvavice...si za?... da pojeva zjutraj...al si si premislu:)
  8. Pogovor o svetu 18

    Draga moja, Z svojim pisanjem je pokazal vse...po par stotih postih izpod njegovega peresa si je prislužil oceno degen iz moje strani:). Zakaj...je očitno...kdor to bere prvič naj si odvrti nazaj film:) Upam, da mi rata v nedeljo in spremenim mnenje....:)
  9. Pogovor o svetu 18

    Misliš da je res tak degen da bo kaj otroku storil:) Wtf:confused:
  10. Pogovor o svetu 18

    Policaji se tepejo, ker ne znajo razmišljat drugače...izjava kriminalista, ki ga poznam....ta model od mojzesa niti ne pozna definicijo sile v fiziki po moje:)....sicer pa bova tko videla v nedeljo:) Seveda bo brez klofut vulpi...najraje mam cmok podobnih modelov k se srečam z njimi:)....in...
  11. Pogovor o svetu 18

    Se opravičujem, če se maš za budalo..:)....protokolarne točke meetinga niso imele tega pomena...sem pa v prejšnjih postih napisal da si degen(bajde mim)...če se oklepaš prejšnjih postov te razumem:) Upam da mi rata, čeprav bom z hčerko sam doma....prišla bova skupaj z BMW ... moder serije 6(pr...
  12. Pogovor o svetu 18

    Mojzi dal si datum, velja.....upam da mi zlaufa ti javim tukaj uradno in javno...vsekakor me zanima meeting s tabo:D Torej načeloma dogovorjena:)...Na rabiš se neki rihtat, najraje bi te srečal v uniformi....ker te mi vedno polepšajo dan:)....Če ne druga me slo policisti spravijo v smeh..sploh...
  13. Pogovor o svetu 18

    Celje jutri...17.00....Pred Hofer-rjem:)...Če si upaš:D
  14. Pogovor o svetu 18

    :D....Ti si se očitno zbudo iza kavča:D.......če delate džamije(jebi se z mekim)..jih pač delate...prav je tko:)....če se selite v evropo ok:)...jz ti ne branim..:).....sam....na pivo pa si še zmeraj ne upaš:)....:D
  15. Pogovor o svetu 18

    Če bi bil mladenič....bi mi bilo všeč:)...Lahko mi napišeš Dečko ... pa bom v rožicah....če mi napišeš Poba te bom poslal po cigarete... Torej....Naj začnem jz s čim gospa/gospodična?
  16. Pogovor o svetu 18

    :) Ne rabiš z gospodom začet:) Klofute so del igre in del življenja:), kdor jih ne prenese tu, hja.....kaj je šele potem v pravem lajfu:) Upam, da masta dober brain storming....da kaj pametnega napišeta nazaj....(ker sam mojzi ne zna:))
  17. Pogovor o svetu 18

    :)....nekateri se rabijo klofat...drugim je dost kafe:)....je pa res da nekateri pišejo kot v ringu tukaj...zato izzivam velemojstra mojzija ...sam se je sesedo v bedi:)... Zakaj?...ker klofat ne zna niti z besedami kaj šele v ringu:).... p.s. Je le igra gospodična/gospa vulpes:)....zdaj sem...
  18. Pogovor o svetu 18

    Na igro so nekateri modeli pozabili, ali jo sploh niso igrali:) To je igra, kdo je jači...saj veš...kdor preživi je živ:).....je pa res da Yugo mafija mimo seka z komentarji:D
  19. Pogovor o svetu 18

    Kaj zdaj...nimaš jajc...al kaj:)....modi itak samo gledajo poste ala budalo...mafija...itd....kaj zdaj mojzi:) Se nikakor ne upaš postavit na sonce...vseskozi v temi(under cover)....lej...dam ti predlog... Ponujam sledeče: 1. dobiva se na pivu 2. pivo plačaš ti:) 3. če boš kaj pametnega...
  20. Pogovor o svetu 18

    Dragi prijatelj:) ne jebi z neko mafijo, drugače bom jz tebe zbudo:)...raje igraj...Jovana bom pa tko al tko kontaktiro če ne zaradi druzga da zvem kero budalo si:) Se vidmo mafijaš:)
Top