Search results

  1. Pogovor o svetu 18

    Zanimivo da največ o igri ve forum admin..
  2. Pogovor o svetu 18

    Kot sem malo više napisal, TribalHugs :) PS: mislim da če ima kdo željo, da še vedno sprejemajo zaveznike, tako da le pridružite se tej modri republiki na jugu :).
  3. Pogovor o svetu 18

    Vse lepo in prav, toda da si plemena na enem kontinentu naredijo po 5 ali več podplemen pa je že smešno.. Že tako je malo igralcev na svetu, na kontinent jih je pribl. 500, od tega pa potrebuje eno pleme (s 5+podplemeni) več kot 100 igralcev na kontinentu da lahko igrajo :confused: TribalHugs :cool:
  4. Pogovor o svetu 12

    Na si12 pa je prav festival prestopov očitno :D.. V katero pleme pa bi drug teden šli ? :rolleyes:
  5. Slovo od VP..

    Pozdravljeni, pa je prisel zadnji dan v letu 2012, dan ko tudi uradno naznanim svoj (tokrat dokoncni) odhod iz igre in foruma VP za dlje casa. Z resno igro sem prenehal ze letosnje poletje, ba forumu pa sem vas tezil vse do danasnjega dne. Glede igre bi se rad zahvalil vsem svojim soclanom...
  6. Pogovor o svetu 11

    Mah, saj vsi ki so/smo kdaj igrali z MRobbym-om vemo kakšen je.. Če ga niste prej spoznali pa ste sedaj videli. Eni že vemo kako je bilo včasih na stvari tako kot je zapisal midva nekaj postov nazaj. Sedaj pa se vsaj malo umirite z kletvicami in grdimi besedami. Tudi z lepimi besedami se da...
  7. Pogovor o svetu 11

    Verjeti ali ne, čas v katerem bi jaz dobil odgovor in ga posredoval sem, bi bil enak času odgovora na katerega čakaš preko ticketa. Tako da nebi profitiral nič.. (preverjeno)
  8. Pogovor o svetu 11

    Forum mod ima nalogo moderirat forume, ki se sicer navezujejo na dogajanja v igri, ampak na igro nima mod nič vpliva, zato tudi vse stvari ki se tičejo igre ostanejo v rokah in-game modov in CMja. Tako pač stojijo stvari, nisem si jih jaz izmislil, jaz samo opravljam svojo nalogo in vzdržujem...
  9. Pogovor o svetu 11

    Drugo nam/vam ne preostane :). Kot sem rekel, te info ima CM, tako da ti sam (na žalost) ne morem povedati prav nič.
  10. Pogovor o svetu 11

    Kot sem že enkrat poudaril, glede takih vprašanj bo najbolje da pišeš na podporo če pričakuješ odgovor. Sam nimam teh podatkov iz igre, zato je tole vse kar ti lahko povem. Lep pozdrav.
  11. Praznično premirje

    Obvestilo imate na forumu, za vse ostale nejasnosti pa se obrnite na podporo. Zapiram temo.
  12. Pogovor o svetu 11

    Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ?
  13. Nastavitve za si11

    Potem se obrni na njih preko ticketov v igri, boš dobil odgovor veliko prej kot tukaj. Lp.
  14. vojna plemen

    Miki, glede tega zadnjega nevem kaj veliko (sem pa bral nekaj po forumu o tem).. Toda nisem pisal konkretno o tem, pisal sem na splošno, vem da je glede tega pogosto problem, ampak kot že večkrat rečeno nimam sam nič s tem, na tickete odgovarjajo za to zadolženi modi, glede čakalne dobe pa je...
  15. vojna plemen

    Kot je Egon zgoraj pisal, igra igralcev veliko vpliva na igro samo, ni vojna plemen brezvezna zaradi moderatorjev (vsesplošno znano: krivdo je vedno najlažje valit na druge), igralci se že vsi poznajo in se naredi eno prevladajoče pleme, katero pol po mnenju vseh vas sodeluje z podporo in zmaga...
  16. Konec svetov-zakaj?

    Ima kdo kakšno pritožbo ker obstajajo sulice ? Svašta..
  17. Zastave - Vodič !

    Pozdravi ga nazaj :).
  18. Zastave - Vodič !

    Imaš vse 3 iste stopnje ?
  19. Predlog Svet 11

    Edino kar bi sam raje imel od tvojih nastavitev je da bi bil nočni bonus od 00:00 do 06:00. In paladin z orožji, ter razmerje med napadalcem 10:1, ter omejitev igralcev v plemenu na 20. S tem da bi bila možnost da plemena nemoreš zapustit. Morda bi bilo tudi zanimivo da smer neba nebi moral...
  20. igrate se kakšno igro polek vojne plemen

    Res je dobra igra ja.. Jaz sem ravno danes s portugalcem zmagal po času sodeč za ice age špil. Všeč mi je tudi dodatek ko igraš v vesolju. Kar fajna igra za krajšanje časa.
Top