Search results

  1. Začetek konca sveta

    Nekako nam je upelo. Zahvalil bi se vsem članom za zaupanje. lp
  2. Pogovor o svetu 9

    smo prevec skregani med sabo da bi lahko kje uspeli. Pomoje bi bili futer za druge. :):):) lp
  3. Zaključek sveta 6

    Res je PP sem dobil nakazan. Hvala da sponzorirate mojo igro se naprej. :):):) lp
  4. Zaključek sveta 6

    Kdaj lahko pricakujemo PP lp
  5. Debata o s5

    dobu si me tako vas bi ti bil vsak favz tudi js sem clovek tako kot drugi. me veseli da se lahko na tem forumu še menimo o čem drugem kot o obtožbah. upam da me strela prehitro ne udari. :):):)
  6. Debata o s5

    Zgleda da vi ne razumete kaj je pleme vzor je družina BZJV. Ko smo prebijali najhujše čase (menjava vodstva) ste preklicali NNPje in udarili po nas. Danes ta plemena ne obstajajo več, družina BZJV pa še in je prva na lestvici. Borimo se je proti boljsim nasprotnikom (vsaj vi tako pravite, čeprav...
  7. Debata o s5

    model model strgan model, nevem kaj kadis da pises bedarije. FVA ko je vidu da bo padu je začel se pač reševati, kar počnejo vse podgane ko se ladja potaplja. Stee je naviju da bi top igralci prišli v FVA, josko pa da bi FVA se zdruzil z FF. Nas je stee dobesedno gnjavil in glede nato da so bili...
  8. Debata o s5

    Res nebi vedu kdo je tuki zdaj nor. Neki se sopirite, ko je pa treba posiljat nuke posiljat je pa takoj panika. Barbike pač ne napadajo nazaj in so zato bolj primerne za profije kot so samo v FF. Ja nekje je treba vadit te 150ms traine. Zalostno je samo to da so barbike postali vasi igralci, ki...
  9. Debata o s5

    ti si koga kaj naucil. nevem zakaj se slepis ce nebi bilo mene bi na 4 pogoreli. pleme sem ustvaril iz nic brez tvoje pomoci edino za kar si bil dober si bil zaradi svoje aktivnosti. tvoje vodstvene sposobnosti so se pokazale samo da si zmerju lojalne clane zaradi cesar si se mogu skrit na...
  10. Statistika vojn na si5

    Kakšna umazanija salah, mogoče to da si prosil za obrambo ko si se oglasil pri BZJV ko je pa prisla obramba do tebe si pa lepo spakiral in šel k FF . BZJV je na tem serverju čistil umazanijo ne pa povzročal. P.S. ali veste mogoče kam je šel regent, nič se ni poslovil?
  11. Statistika vojn na si5

    To se nanaša na začetek vojne med nami. Pa toliko o vaši ponudbi poslali ste 10 povabil 10 našim najboljšim igralcem takrat in sprejel ga je samo illskill ki smo ga tudi prvega odstranili. Ta ki ti je pisu iz računa Dragon kiler je imel pod deljeno povezavo nastavljenga dadl. Tako da kaj se je...
  12. Statistika vojn na si5

    Kako se pa ukrade čuvani račun. Zdaj js nevem samo če ukrades račun potem mores imeti geslo zdaj če je lastnik tako neumen da ti da geslo to ne more biti kraja. Je pa druga stvar če ti nekdo obljubi dual in ti umikaš vojsko ti lepo nobla račun ko je pa treba dati geslo se pa naredi šveda. Poznam...
  13. Statistika vojn na si5

    tuki se pa motis tudi js sem bil tisti sobi z matjažem in sašotom ti pa nisi razen ce si matjaž ali sašo in s tem predlogom sta pršla una dva. bomo poiskali pogovor da te bomo končno utisali ker se vidi da si tuki samo da neki pljuvas po drugih. upam da si se našu v mojem prejšnem postu ki si ga...
  14. Statistika vojn na si5

    Da razjasnim. Člana smo odstranili iz plemena, ker je kršil že tako krhki NNP govor o akademiji smo pa takoj zavrnali ker smo se zavedali vrednost svojih igralcev, FVA jih pa je podcenjeval in je hotel samo top igralce. Če je kak pameten stavek (vrjamite ni jih veliko js poznam samo tega), ki ga...
  15. Statistika vojn na si5

    se upravičujem dogovarju se je bosko1 in regent so me ze opozorili. lp
  16. Statistika vojn na si5

    BZJV se drži prvotnega dogovora z FFjem ki je tekel med bosko1 in fishes da bo vsak vzel 10 clanov propadlega plemena FVA. Mislim da se nasa stevilka vrti med 5 in 7, vasa pa med 50 in 70. Tako da kakršno koli blatenje BZJV ni upravičeno. Dokažite svojo vrednost v igri ne pa pluvat neki po...
  17. Plemena - si5

    Kdaj vam bo jasno da tukaj dobri posamezniki nič ne pomenijo. Igra je vojna plemen in res je igra. Poleg tega zivimo v dobi ko lahko poguglas vse, tako sve ki jih imate danes za noobe ali še kaj slabšega vas bodo v naslednjih svetih noblali. Vse se plača vse se vrača. lp
  18. Dragi BZJV

    Hvala lepa za lepo pesmico. lp
  19. Statistika vojn na si5

    ne vem zakaj so moderatorji prenehali lepit tedensko statistiko lp
  20. Vojne na svetu 5

    seveda sem mislu statistiko vojn in v mislim imam tako opevano vojno med BZJV in FVA. malce zlehnobe ne skodi lp
Top