Search results

  1. Svet 16

    Mr. noob se poslavlja dokonočno. Lepo igro še naprej vsem, tudi vam ritošpikom. Mitjo hvalite samo iz enega razloga in to je, da pride k vam, ter spet pridobite par igralcev tam na severu. No sedaj ko mene več ni bo definitivno skočil k vam. Sam se itak ne more borit. Sedaj bom imel čas...
  2. Svet 16

    In podoben plevel:D Hahaha kje spiš, da te ne ukradejo?:D Kdaj si boš priznal, da vse kar znaš te je tale Noob (plevel) naučil na s10?:D Si pozabil, kdo je tebe in tvojo zvesto družinico sprejel pod okrilje, vam posojal nuke, pošiljal obrambo in vsak teden organiziral celotno akcijo? Pa vsi...
  3. Svet 16

    Franci na balanci. Če nisi on zakaj pol pišeš iz njegovega računa v njegovem imenu?:D Te je strah povedat kdo si v resnici nda?:D Sej vem. Ne rabiš povedat, ku pol nas boš mogo vse ponoblat, zdaj se nam pa lahko smejiš, ko nas napadaš pa noblaš:D Strah in trepet...buuuu:D
  4. Svet 16

    Ne nesramen, realen. Ne se zjokat, samo hecam se.
  5. Svet 16

    Na računu "PIČKIN DIM" igra:) Haha
  6. Predlog Reševanje plemstva

    Haha še en nateg, samo da bi se zapravljalo PP:D 100 PP, da prepozna ker plemič je v vas? 200 PP da podalšamo njegov obstoj za 8h? Hehe niste resni. Nateg nategov. Bravo motorka. Dokazuješ svoje kvalitete:D
  7. Svet 16

    Larifari:D Sem zadel kamor boli ane? Ti si igral tangota, igral si tudi taras buljba in igral si tudi na delajlilem računu. No igrala naj bi tvoj sin in tvoja ljuba žena, ampak niti si itak ti vlekel, ker vsi plešejo kot ti igraš, zato bit tud v igri rad, da vsi plešemo kot ti igraš. Pa sej to...
  8. Svet 16

    zakaj nepošteno? Ker smo boljši od njih oziroma so oni tako slabi, da vsi goljufajo za razliko od njiju;)
  9. Svet 16

    Haha tvoje besede tango me zelo bolijo;) Ne bo o romih govorila ok? Imam malo več spoštovanja do njih, kot ga imaš ti in marsikdo drug, tako da lepo prosim. Sem pri 20ih letih veliko večji človek od tebe. Moj bonton je na višjem nivoju pri 20ih kot ga imaš ti pri +50. Tako da lepo prosim. Se...
  10. Svet 16

    Ne da nimaš besed, samo napisat jih ne znaš. Še "romi" znajo bolj slovensko govort. Tebe ne more noben si predober, niti ne upam pomislt, da bi tebe napadu, kaj šele da bi te res:(( Sral pa letu.
  11. Svet 16

    Obnaši se mulc. Haha
  12. Svet 16

    Ti že dolgo nisi bil tepen v RL vidim, bi te mogo en orenk nabombat, da bi pado na realna tla. Vglavnem moj račun na forumu gre na izbris. Sem se pozanimal in je mogoče, samo grobiju je treba pisat. Lepo igro vsem skup.
  13. Svet 16

    Lahko se je spravit na 10let starega otroka, pa mu pametovat kako naj igra. Namesto da se mu posmehuješ mu pomagaj in svetuj kako naj dela na naslednjem svetu. Zakaj bi nasprotnik spoštoval tebe, če ga ti ne spoštuješ? Zakaj bi se do tebe lepo obnašal, če se ti ne? Pa sej v končni fazi , sam...
  14. Svet 16

    mamiiii!!!!!!:(((((((
  15. Svet 16

    Se bojim, da se boš načakala. Če ne bo prej konec sveta predno bo odgovor prišel:D Pustimo se presenetit:)
  16. Svet 16

    Ma kakšen iziv ane tilenček? Džabe sploh igramo fantje. Upam, da bom zvedel kdaj me bodo hotli ponoblat, da bom nehal premium kupovat pa hitro račun dal na brisanje, ker pol mam nočne more pa lulam v pojstlo med spanjem:(( Res bolše da vsi zbrišemo račune itak so že zmagali haloo! Butci vi se...
  17. Svet 15

    Hehe. Definitivno.
  18. Svet 15

    SC je sam sebi največji sovražnik. Nebi o tem zakaj.
  19. Svet 15

    HAHAHAHAHAHA Tebi pa res ne pride ne?:D A je kdo, ki ni MOJ?:D Že neki časa si dopovedujem, da je škoda besed, da ti ni pomoči, pa še vedno vztrajam, ker ti hočem pomagat. Kaj sem ti pisal? Napisal sem ti, da si nepismen. Pa nič več;) Ker pač enostavno si res, kaj naj ti jaz, če napišemo eno...
  20. Svet 15

    Kaj pa je tu žaljivega?:D A mi nisi grozil in pisal na ZS? A prilimam sporočila? Evo: ...... ....... ........ Evo želiš še kaj?:D
Top