Search results

  1. igrate se kakšno igro polek vojne plemen

    če bi kdo rad igral erepublik, mi naj piše ZS mu bom poslal referal link in mu potem pomagal s hrano, orožjem in denarjem. Še šiht vam dam :)
  2. igrate se kakšno igro polek vojne plemen

    Igra kdo od vas erepublik oz. ga je igral?
  3. Dual

    Prav fino je blo na pikniku, šinfalo pa se je bolj malo, kolko se jaz spominjam ;) Imejte se radi ...
  4. Nesmiselnost pacifizma

    Ja johnyyy naivnost je tole, da igralec da geslo kao svojemu prijatelju in konča z igro. tanov igralec se ima pravico sam odločit s kom bo igral in če ima raje mene kot pa tebe pa ni moja stvar. Naivnost je to, da se potem še ostali člani FF dokopljejo do gesla in se vsi povprek logirajo na...
  5. Nesmiselnost pacifizma

    Jaz poznam samo besedo naivnost, ki je pr tej temi aktualna o čem midva debatirama ;) imaš dve strani nazaj napisano, kaj sem pod PVT napisal enemu vašemu članu ;) Vi še pa bolje veste kako igrate, s prstom kažete na BZVJ, a sami ste se veš česa zmožni ...Če te je to net server naučil, me...
  6. Nesmiselnost pacifizma

    Oprosti johnyyy da tako slabo igram ;) Mi gre kr na jok...Glede nato da si taki profi ti sporočam, da drugič probaš funkcijo sittanje kako deluje:rolleyes:
  7. Nesmiselnost pacifizma

    Kot sem že povedal tole je moj prvi server in mislim da kr zadnji. prosim da me ne žališ s tem goljufanjem, dokler ne boš pri sebi stvari razčistil, kako igraš ;) dobro veš kaj mislim ;)
  8. Nesmiselnost pacifizma

    Noben me ni nategnil Salah, prav jaz sem tisti, ki je prijavil steeeja in ima zdaj trajni ban. Če mi ne verjameš pa Motorko vprašaj. In ja prav to je bil razlog da je nehal, edino če se mu na skyp xy oseb logira tako kot v račun. ker obstaja o tej debati IGM v igri. Čist tako in lahko mi...
  9. Nesmiselnost pacifizma

    Seveda sem uvidel čemu je debata nastala, spet ste se spravli na pimpeka in nič druga. Ena in iste osebe imajo največ čez druge povedat, pa naj pridejo nevtralni prebirat te teme, da bodo povedali svoje mnejnje. Čist vsakega, ki poda svoje mnejnje se najde 5 ljudi, ki na čist vseh podforumih...
  10. Nesmiselnost pacifizma

    Res je z vami se lahko samo pimpek pogovarja ;) Sem uvidel da ste vsemogočni! Tako da zaključujem.. V glavnem da zdaj vemo da moremo pošiljat napade tako, da v isti sekundi prispejo, hvala, sem zdaj zvedel, da si še morem budilko naštimat :rolleyes: ubijalc, zakaj me te nisi napadel ko si...
  11. Nesmiselnost pacifizma

    Ne bit naiven, če je dovolj nukov pred plemiči, je pomembno samo to, da je pred trainom samo v isti sekundi še en nuk ;) Vsak ti pa lahko snajpa, ki se malo pozna v igro. Verjetno bolj malo hodiš v družbo in na pivo, se niti ne čudim, ko pa take strelaš. V bistvu zagovarjaš splet in same...
  12. Nesmiselnost pacifizma

    No sam sem začetnik in je to moj prvi server, rade volje priznam ;) Natolcevanje kdo bo koga in kdo kak igra pa tudi nima smisla. Pomembno je če si v plemenu, da narediš vse za njega, ker noben posameznik še ni sreverja osvojil. Mi niso tuje online igre, stric google me je veliko naučil...
  13. Nesmiselnost pacifizma

    Uradno dokazilo česa ? A goljufanja ? Ni problema, vse je beleženo o vseh osebkih, ki se pridno oglašajo, kam ti pošljem? ;):rolleyes::) Pa kaj koga briga kako kdo igra, fantje pa to je igra, jaz še nisem videl nobenga igralca, ki bi z vojno plemen kaj zaslužil ? Kaj je pomembno da more bit 7...
  14. Nesmiselnost pacifizma

    Ni kaj. S tem upam da sem ti odgovoril na one 3 točke zgoraj, lahko pa preko ZS pridema do dna.
  15. Nesmiselnost pacifizma

    johnyyy moje zasebno sporočilo steeeju, ker je obtoževal, da je prišlo do kraje računa. Spodaj je pa njegov odgovor, ni posebej označil oz. quotal tako kot jaz ;) Lp, Uroš.
  16. Nesmiselnost pacifizma

    Sorry sam manjka ti veliko detajlov pri teh treh točkah ;)
  17. Nesmiselnost pacifizma

    steee če si ti njega sam vprašal, če bi dual s tabo igral in mu dal tudi geslo. Kaj si že pozabil ? Rabiš mogoče dvogovor med vama da ti osvežim spomin ? ;) tako da ni nobenega govora o kraji itd. Sicer pa sej nisi samo njemu gesla dal ;)
  18. Nesmiselnost pacifizma

    Jezen sem, ko se nekateri delajo papeže nič drugega ;)
  19. Nesmiselnost pacifizma

    To je politika gr15 bivših igralcev FVA, ki že cel čas pojejo isto pesem a sami proizvedejo največ mahinacij ;) Bom na našem forumu v igri odprl temo v naslendjih dneh, da si boste lahko prebrali kaj se je dogajalo vse na acc, ki je trenutno blokiran ;) Ti ki se zdaj nazdanje oglašajo pa so glih...
  20. FF ali BZJV?

    mikelus sej ti pravim, tip je vsem pisaril naj začnemo prevzemat. Pa nismo poslali, čeprav sem imel plemiče 2-3 ure vstran. Povedal je da sta nekaj imela in se zdaj mahčuje. Tako da je potrebno vedno pazit, komu daš acc na sittanje. Kar se vabljenja tiče, pa je to vedno obojestransko, tak da...
Top