Search results

  1. klavec 7

    Dual za svet 14

    Ojla iščem duala za svet 14.. Biti mora aktiven zjutraj od ene 8 pa do ene 15.00 . Biti mora izkušen imeti skype. Mora znati poslati train,snipat in druge zadeve.. Mora pa veliko farmat. LInk od računa:http://si14.vojnaplemen.si/game.php?village=1098&id=127540&screen=info_player
  2. klavec 7

    Dual

    Zdravo, sem klavec 7 in iščem duala za svet 13. Igralec mora imeti veliko časa igra lahko ponoči kot prek dneva. Mora veliko farmati in imeti osnovne izkušnje Lp kontaktirajte me
  3. klavec 7

    Dual

    Iščem duala za svet 8,sem šele začel igram 2dneva imam 300 točk.Sem izkušen igralec in iščem izkušenega igralca z skaypom lp
  4. klavec 7

    Iščem Dual-Klavec 7

    Klavec 7 Spoštovani Že iz naslova lahko sklepate,da iščem duala.Iščem ga zato,ker je problem v času.Vse več vasic je vse več sovražnikov.Iščem izkušenega igralca,ki mu lahko zaupam.Iščem ga,da bi igral bolj zvečer.Zjutraj sem lahko jas na računalniku 30min,ko pa pridem iz šole pa 4...
  5. klavec 7

    Iščem Dual-Klavec 7

    Klavec 7 Spoštovani Že iz naslova lahko sklepate,da iščem duala.Iščem ga zato,ker je problem v času.Vse več vasic je vse več sovražnikov.Iščem izkušenega igralca,ki mu lahko zaupam.Iščem ga,da bi igral bolj zvečer.Zjutraj sem lahko jas na računalniku 30min,ko pa...
  6. klavec 7

    Odgovorjeno svet 8

    Zivjo vsi ali kdo ve kdaj pride svet 8
Top