Search results

  1. sprememba imena

    kak pa jim pises ce lahko izvem prosim?
  2. Predlog novo na VP

    ok nekaj noveha na VP bi bilo tole: da bi lahko sprminjali ime ko dobis premium racun(brezplacen/kupis) da bi lahko kupoval preko SMS mobitel/siMobil/debitel/tušmobil da bi bile pTocke cenejse saj bi jih mnogo vec kupilo da se ne bi na nic narocil pa da ti neji gnara zrlo ce placa preko SMS...
  3. sprememba imena

    ok na svet 8 mi je ime spartacus II seveda... ce lahko ekipa VP ali pa moderatorji al pa aminstratorji prosim spremenite moje ime v AHIL / Ahill the II / Anonymous ce ne gre mi prosim pisite
  4. Pleme :troy

    opis plemena jah oplis nasega plemena: uvrstitev -pod 100 clani-5 vasi-5 jemljemo vse igralce na svetu smo-5 dni -ime iTS-WayOfVictory -kratica iTS imamo povprecno 300 tock ce gdo zeli zvedeti vec naj napise : )
  5. Odgovorjeno surovine na svet 8 :D

    ok hvala : ) lahko pa to naredite
  6. Pleme :troy

    vabim vas v pleme troy, v svetu 8 seveda sprejemamo vse clane! kontaktiraj spartacus ii ali pa zhani11 veliko srece : )
  7. Odgovorjeno surovine na svet 8 :D

    lol meni gre prav na k zaradi tega ker mi upleni tak malo lesa pune gline pa neki železa...ke se da ki nastelati ke ti jemle enakomerno??
  8. zdravo : )

    hvala za pomoč : )
  9. zdravo : )

    zdravo vojna plemen : ) kak ste kaj.. rabim malo pomoci ker sem dlih zaj zacel igrati vojno plemen na svetu 1 ko sem mel 2m tock pa se ne spomnim vec kak sem ze zacel...mi lahko malo pomagate : ) aja pa isti forumi so na www.grinderscape.org tukaj pa sem opazil da nemres meti signature pa...
Top