Search results

  1. Svet 15

    Jaz tudi, ker tukaj sem salbo začel, nebi se smel predregistrirat potem pa sem preveč zaostal ker sem še enkrat začel na novo. Sicer to je moj accountza forum drugače pa sem TimeAcc.
  2. Božič

    Zanima me če bodo letos tudi kakšne igre za božič ali kakšne posebne stvari.
  3. svet 13

    Konec maja, kolikor predvidevam ker se začne na vsak tri mesece redko da na 4 mesece, ko na tem svetu ( svetu 12 ) prvi preseže tam neki 250 k točk :)
  4. Pogovor o svetu 12

    Zgradbe si skoraj popolnoma zadel, glede vojske pa se nebi strinjal.Pa spomladanski dogodek sem pozabo omenit tam je zelo dosti nafarmo, samo dopoldan po 65k vsake suruvine ,se je seveda malo prej vstal, pa spet ko so novi naseljenci prišli še pol spet.
  5. Pogovor o svetu 12

    Ma plenilca, mogoče sem pozabil omenit...farma ves čas a kaj ko pa mu vse sosedje pokradejo.Ma razvite tudi druge zgradbe, pa vojašnico ma na 14 itd...zaj je zavzel drugo vas.Pa za info za plemensko pomoč sploh ni proso pri plemiču je zbral v enem dnevu.
  6. Pogovor o svetu 12

    Ja sej to sem mu sem jaz to povedo pa to že ve , jaz sem mislo če en da delaš vojsko drugi dan gradiš ali daš delat prvo neke v vasi, pol pa kolko ostane za vojsko, to bol njega zanima...pa kaj naj gradi ko že ma plemiški dvor...jaz nimam več besed da bi mu razložo...
  7. Pogovor o svetu 12

    Mam frenda ki neve kako naprej,stoji tam pri 3000 točkah in negre in negre mu naprej.Dela samo na vojski , nafarma bolj malo, ima plenilca,jaz sem mu neki predlagal a mu ne uspe.Če ima kdo kakšne predloge da se čimprej prebije med boljše v njegovi okolici naj napiše jaz mu pa bom odal...
  8. Poletne igre

    Lahko naredimo 1 pleme.Temu pa sledijo bratksa plemena in vsi se naselimo skupaj. Kaj pravite?
  9. Poletne igre

    haha pol pa si me za dual nabavi. Kaj je že keri kaj razmišljal glede skupnega plemena na serverjih? Fajn bi blo naret , pa se bi vsi skup na selili.
  10. Slo Speed

    Glejte, morali bi narediti en speed server zastonj in ga prvo sprobat kako to deluje verjamem da bi je prijavilo veliko igralcev, in hitro bi nekateri končali.Pa najboljše bi bilo to naredit ob koncu šole ker itak je 1/4 ali 2/4 od vseh samo v šoli in potem je to problem za speed serverje,da si...
  11. Predlog novo orožje

    Novo orožje naprimer za svete ki imajo vero, namreč paladin bi dobil božji križec in bi lahko napadel z vojsko kamor koli in bi bila verna.
  12. Svet 9

    kje pa sploh kaj piše?
  13. Pomoč

    Mene pa zanima začetek izkušenih igralec, narmeč vem da začnejo prvi dan delat vojsko.Samo kaj pa naprej.In kako se naprej razvijajo?
  14. Najboljši vodja slo plemenov :)

    Če prav še nisem spoznal , ne ninja in ne atasmrka , domnevam da sta dobra voditelja.
  15. Slovo calimerota

    Res je , samo ti verjetno neboš zapisan v zalto knjigo tako kot on , tako da se sprijazni!
  16. Nadgrajevanje stavb

    Ja pol pa delaš plemiški z tem , ne. Vosjko pa jaz vedno naredim ob 1000 točkah 1000 sulic - 1500 -||- meči pa okoli 500 sekir pa neki lk.
  17. Nadgrajevanje stavb

    Pr 1000 ali do 1500 točkah na kolko moreš met suruvine , na 23 stopnji ali 26 kaj je boljše.
  18. Svet 9

    Ni ker je preveliki naval pa pol vsi samo to igrajo pol pa ni zanimivo.Dobri samo noblajo pa farmajo slabi pa pridejo do 800 točk pa končajo.
  19. Nadgrajevanje stavb

    No tuki še imam pa jaz že eno vprašanje , kje zdaj je boljše met pr 1000 točkah suruvine na 23 do 26 ali na 30.
  20. Svet 9

    Nevem zakaj ga vsi napadate , ali mu zavidate da ve več od vas ali kaj?
Top