Search results

  1. settlers

    Ne glede na vse ....

    Čestitke tudi z naše strani.....Tako kot je rekel Showl,mogoče nam bo dana možnost da se pomerimo na katerem drugem svetu ali pa gremo na pivo. Še enkrat čestitke. Lp Ekipa Settlers
  2. settlers

    Povrnitev debate o noblanju igralca Darkfear

    Vedno ena in ista pesem tukaj na forumu,sama zbadanja in žaljenja.Loko se mi zdi da greš na trenutke predaleč s svojimi posti,ampak očitno si s takimi stvarmi polniš ego.... Drugače Ubijalca ne poznam ampak glede na to da sem prebral kar nekaj postov v katere je bil vključen,vidim da je bil...
  3. settlers

    Postani del zgodbe o uspehu na .net!

    Ata Smrk kapo dol, za že dosežen uspeh,mislim da je malo igralcev na si. ki bi lahko upravljali z takim računom. Upam da dobiš prave soigralce za dokončanje serverja.
  4. settlers

    Pogovor o svetu 11

    Ti imaš prav jest imam pa mir.....))))))
  5. settlers

    Pogovor o svetu 11

    Proti nobenemu nimam nič,ampak ste s tabo na čelu začeli najedat po sporočilih,nekateri otroci iz vaših vrst pa celo groziti, kako me boste ponoblali.Še enkrat na glas poudarjam, če\ko me ponoblate vam čestitam in zaželim lep boj še naprej.Ne bo ne prvič ampak bo definitivno zadnjič ker se bom...
  6. settlers

    Pogovor o svetu 11

    Zato je pa pri meni pol plemena Waf blokiranega ker sem dobival taka neumna sporočila da ne morem verjet. Lp Settlers
  7. settlers

    Najboljši igralec na .si

    Jokir,Washington.....:cool:
  8. settlers

    Pogovor o svetu 11

    Lepa...haha
  9. settlers

    Pogovor o svetu 11

    Se podpišem pod to izjavo...
  10. settlers

    Pogovor o svetu 11

    Več denarja,več surovin....
  11. settlers

    Začetek konca sveta

    Svet je že zaprt.....
  12. settlers

    Začetek konca sveta

    Na si6 smo čakali na Hall of fame 14 dni.
  13. settlers

    Pleme Just for fun

    GrMeek,glede na to da svet obstaja že nekaj časa,ti lahko rečem "Srečno".Želim ti veliko zabave in čimvečje število članov.
  14. settlers

    Pogovor o svetu 9

    Uživanje je tudi to,ko gledaš kako te noblajo,ne pa samo takrat ko noblaš ti. Samo očitno ti na te stvari drugače gledaš.
  15. settlers

    Pogovor o svetu 9

    Definitivno ne bo nobenega terora v plemenu TI.Vsaj uživali bomo v igri.Ker roko na srce,do zdaj nismo....
  16. settlers

    Obujanje spominov in smešnih prigod.

    Fantje,hrabro smo se borili in za to smo bili nagrajeni z zmago.Prigode bi pa lahko našteval in našteval. čestitke vsem nam v plemenu in vsem drugim ki so svet zaključili.
  17. settlers

    Če ti dam...

    Bi jo zamenjal z novo Če ti dam Red bull...
  18. settlers

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    229...........
  19. settlers

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    239..............
  20. settlers

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    241...........
Top