Search results

  1. Pogovor o svetu 19

    Ni čudno da STS to najslabše zmagovalno pleme na SLO sceni, razen carmegodon jim nekaj velja in je časti vreden igralec. Vodja je pa izgubu kompas in je še sam začel barbarske vasi po 1500 pik jemat, namesto da bi prepovedal. Oh kje so čai ko so plemena vodili igralci kot je Jovan Veliki...
  2. Pogovor o svetu 19

    Gledam, prevlado plemena STS, skoraj 60 posto že jim vodstvo še vedno dovoljuje jemanje barbaro z 1500 pikami, se sprašujem kaj jim manjka.....offa, deffa, ali jajc in znanja. Ja banane igralce so jemali, sedaj sem se spomnil.
  3. Pogovor o svetu 18

    Tole je postala že folklora in moda. Berem neke članke in kritike, a se mi ne sanja izpod katerega peresa so pisana. Janševizem se širi kot virus tudi tukaj. Pišete pod psevdonimi, in provocirate drug drugega v vednosti , da vam nihče nič ne more. Strahopetnost in frustriranost je to skrivanje...
  4. Pogovor o svetu 19

    Zakaj nekateri mislite da je svet končan. Igra se bo šele začela.
  5. Pogovor o svetu 19

    se podpišem pod tole, FB aktivisti so preplavili ta svet. No pustimo času čas, in kvantiteta ne bo več tako pomembna. l.p.škorc
  6. Pogovor na sporočilo podpore

    Po prebiranju tega konkretnega foruma še moje mnenje -za vsak prepir sta potrebna dve strani -kršitve z strani moderaterjov so verjetno bile, kar je v današnjem času normalno. Verjetno , če bo bla večja kontrola jih ne bi bilo -Spore je treba reševat za mizo in ne...
  7. Pogovor o svetu 11

    Citat Objavil T-Rider Prikaži sporočilo Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ? Najbolje so štartali kot po navadi stari znanci in klani, ki se prijavljajo po petkrat, iščejo luknje v pravilih in ponoblajo svoje...
  8. Pogovor o svetu 10

    To novico bodo objavili tudi vsi osrednji slovenski mediji v rubriki (Saj ni res, pa je)
  9. Pogovor o svetu 10

    malirenger 7.560 daj enkrat vsaj prave podatke
  10. Pogovor o svetu 10

    Citiraj: Originalen komentar od Veliki Blek Poglej komentar V shopu so trenutno zbrani najboljsi,kar premore slo server.Je pa neki že jasno,da se pripravljamo za dokazovanje na net serverjih,da se dokažemo tudi evropi,kot pleme kakor tudi posamezniki po mojem sodimo med najbolše. To boste...
  11. Pogovor o svetu 10

    Uf....jelenskih mi rogova..........kle je pa še Žalostna sova potočila solze......
  12. Pogovor o svetu 10

    To boste morali še potrdit, a pot bo še trnova in dolga, ter polna presenečenj. l.p.
  13. Dual

    Za tole sem siguren Boško in zaradi tega sem samo zaprosiv za mnenje, če je stvar po predpisih in nisem prijavil kot zlonamerno...oziroma sem sploh odstopiv od prijave. Res smo malo zašli z to debato. Je pa tako vsi ki še vztrajamo na 5tki bomo na koncu zmagovalci. Ostalo sem zvedel od drugih...
  14. Dual

    Pregledi Poročila Sporočila Pleme Lestvica (23.|2.695.903 P) Nastavitve Premium Zapiski Odjava Mestna hišaMestna hiša UrjenjeUrjenje CerkevCerkev Plemiški dvorPlemiški dvor KovačijaKovačija ZbirališčeZbirališče TržnicaTržnica...
  15. Dual

    Pregledi Poročila Sporočila Pleme Lestvica (23.|2.695.903 P) Nastavitve Premium Zapiski Odjava Mestna hišaMestna hiša UrjenjeUrjenje CerkevCerkev Plemiški dvorPlemiški dvor KovačijaKovačija ZbirališčeZbirališče TržnicaTržnica...
  16. Dual

    Rad bi končal s tem prepucavanjem in se veselim jutrišnjega dne, ko se spoznamo osebno z nekaterimi. Glede nenapadanja pa samo toliko Pregledi Poročila Sporočila Pleme Lestvica (23.|2.695.903 P) Nastavitve Premium...
  17. Dual

    Vsem ki ste se javili za duala resnično hvala, samo je taka faza igre ,kjer bi morav 100% poznat in zaupat. Podatki so včasih preveč dragoceni. na tem svetu pa zaupam samo 4-5 igralcem. bom probu sam kokr bom lahko.
  18. Dual

    Ha ha ...to je blo po parih snipanih tvojih plemičev. Valda ne bom do petih zjutri visev na kompu. Lahko se pa vidi kdaj si tisto noč potem uzev vasi. Vedno ponavljaš da bi rad konec tega sveta. Bila je ponudba da se združimo a tvoj odgovor je v tem stilu. žan škorc dne 04.05. ob 10:39 ko...
  19. Dual

    Toliko o tem datumu. žan škorc dne 13.05. ob 16:10 Vseeno bom označu, previdnost je mati modrosti. Drugač pa moj nasvet. 26. maja bom na pikniku, tako da si izberte ta datum za dan D. do takrat pa vojakov ni dobro pošiljat v smrt.
  20. Dual

    Vaše pleme me napada že dobra 2 meseca. Spustili ste na mene v teh mesecih sogurno 5000-6000 polnih nukov, da se razumemo ne fejkov. Noblaš potem ko ti ostali pred teboj spustijo po 6-7 nukov, in še to po drugi ali tretji uri zjutraj, ko spim, ostalo kot veš ti posnipam tako tebi kot Teji ali...
Top