Search results

  1. Svet 16 STATISTIKA

    1.5.2014Top 25 igralcev Top 25 plemen
  2. Račun - iščem

    Iščem račun na svetu 12, 13, ali 14, acc naj bo vsaj top 50 , sem pa pripravljen tudi kaj doplačat. Lep pozdrav, vse ponudbe na vojna111@gmail.com
  3. Iščem aktivnega igralca s12

    Torej..iščem aktivnega igralca, ki ma vsaj malo izkušenj iz drugih svetov in da vsaj malo pozna komande :p Rad bi da kdo klika dopoldne saj jaz in dual ne utegnema - več info. zs lahko pa me kontaktirate tudi preko skypa >http://forum.vojnaplemen.si/sendmessage.php?do=im&type=skype&u=3340<
  4. Starost članov VP

    Pozdravljeni, Tokrat odpiramo eno splošno anketo v kateri lahko sodelujete vsi - oz. bomo veseli, če se boste vsi odzvali na njo. V tej anketi iščemo odgovore na vprašanje o vaši starosti - da opredelimo neko povprečno starost članov VP. To ni nobena uradna anketa, temveč nekaj za nas, nekaj...
  5. Če ti dam...

    še ena looshtkana igrica, ki gre takole => oseba A napiše nekaj kar ti da, oseba B pa napiše kaj bi s to stvarjo naredila, ko jo dobi in hkrati doda v postu kaj podarja naslednjemu sodelujočemu & so on & on ... npr. A : Če ti dam 1000€, bi z njimi ... B : kupil nov TV. (ali nekaj podobnega)...
  6. Pleme NoName

    No, kot prvič bi omenil, da po dolgem času se spet preizkušam v igrici. Vendar teoretičnega znanje mi vsekakor ne manjka, ker le tega nisem pozabil (pošiljanje fake napadov, pošiljanje noble-trainov, dodganje napadov, pošiljanje back-fire napadov, itd. -> Se opravičujem, ne poznam slovenskih...
Top