Search results

  1. mihibo5

    Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    Konec koncev je pa lahko en igralec močnejši od celega plemena. Zavezdništva obstajajo z razlogom.
  2. mihibo5

    Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    Si mogoče kdaj igral na svetu brez tega?
  3. mihibo5

    Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    Torej... Zakaj? Zakaj pokvariti kaj takega?
  4. mihibo5

    Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

    Pozdravljeni, torej že dolgo nisem igral vojno plemen in od takrat se je zgodilo kar nekaj sprememb. Je pa ena sprememba, ki me je zelo zmotila. Torej imam prijatelja oz. osebnega zavezdnika, ki bo v kratkem dobil noble napad. Kaj lahko jaz naredim? NIČ, KER NI V MOJEM PLEMENU! Bi prosil, da mi...
  5. mihibo5

    Pogovor o svetu 14

    Just (dva tedna nazaj) joined to the world 14, aaaaaaand nuke is already incoming...
  6. mihibo5

    svet 13

    In vedno se dobijo taki, ki bi radi vsak teden nov svet. Želiš še, da ti čestitam? Svet 12 se je ravnokar začel, zato ne pričakuj, da bo svet 13 kaj kmalu.
  7. mihibo5

    Blokiran igralec?

    Čez 2 do 3 dni boš videl, ali bo barbar ali ne. Če ne bo, potem nima permanent ban.
  8. mihibo5

    Slovenski Speed Serverji

    Verjetno se sploh ne bodo. Poglej. Slovenski serverji imajo zelo malo igralcev.
  9. mihibo5

    Menjava vodje plemena

    Kaj bi storili vi, če bi hoteli zamenjati vodjo plemen? Seveda se celo pleme strina z menjavo, razen trenutni vodja.
  10. mihibo5

    Predlog Ingame moderiranje

    Glede sveta 6 ne bi pretiraval, saj se je nabralo vsaj sto pritožb čez vse moderatorje. In kaj je pri tem najbolj čudno? Ni bilo nobene pritožbe igralcev s strani vodilnega plemena, iz vseh drugih plemen pa so se kar vsuvale. če bi radi linke (če še niso izbrisani) kar povej. Zaradi banna eevil...
  11. mihibo5

    Pogovor o svetu 10

    vidm d so noob nastavitve. Celo cerkev je :(
  12. mihibo5

    Anglija Vs Italija

    Jst bom lih na morju, k bo finale. Verjeten ga bo gledala kar cela hiša (ker je več apartmajov+lastnik), tako da bomo v vročini še bolj švicali :), saj pričakujemo okoli 40 stopinj čez dan, verjetno bo pa še več.
  13. mihibo5

    Hram slave [svet 6]

    jaoooo, u hramu slave bi bil, če me nebi zadnja 2 dneva znoblali usi po vrsti!!!
  14. mihibo5

    Če ti dam...

    bi jih itak koj porabil Če ti dam nov računalnik...
  15. mihibo5

    Odgovorjeno milisekunde

    Kakšen primer sveta brez milisekund?
  16. mihibo5

    Zaključek sveta 6

    Sj ni več dostopen :D
  17. mihibo5

    Zaključek sveta 6

    no djmo no, jst sem itak že naj**al...
  18. mihibo5

    Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

    498 ne višat!
  19. mihibo5

    Adf.ly

    Upam da je to dovoljeno. Lahko mi pomagate dobiti nekaj denarja (govorimo v $0.00150 na klik) z klikanjem na link, ki ga bom objavil spodaj. Link 1 - Moj minecraft forum Google - Ta stran pelje na google XD Vojna plemen - Tukaj mi pa za povrhu pomagate do premiuma
  20. mihibo5

    Predlog Premium točke

    Predlagam, da bi se lahko premium točke uporabljale kot dobrina/surovina. Z njim bi bilo mogoče podkupiti člana nasprotnega plemena, da jih izda. Innogames bi na ta način lahko še veliko bolj služila.
Top