Search results

  1. Predlog Tema za predloge in komentarje na nastavitve sveta 23

    Limit lažnih napadov: 5%... Limit lažnih napadov Neaktivno katero je zdaj? največje razmerje napadalci : branilci neaktivno Največje razmerje napadalci : branilci: 10:1 50 dni ! Nočni bonus neaktivno Nočni bonus: aktivno 2x od 0:00 do 7:00 Cerkev Aktivno Cerkev: ne
  2. Nagradna igra: Triatlon VP

    1. 1175 katov 2. Spartacus 3. 1234
  3. Pogovor o svetu 23

    um ne ni nujno... 28pik se enako lahko farma kot 50pik. sam je razlika med svetom kjer ni barbik in je še komaj začetek(igralci majo 2000pik) in med veliko barbarkami in igralci imajo 100k pik...moje mnenje lol
  4. Pogovor o svetu 23

    mislim da če te kdo prijavi bi mogel biti ban...vsaj jaz nisem smel iti na drug račun igrat kot co pa čeprav je moj acc mel 50 pik tadrugi pa 25k...tak da tough luck
  5. InnoGames InnoGames TV december

    https://forum.tribalwarsmasters.net/showthread.php?2842-Inter-Server-ELO-Ranking!
  6. Predlog Predlog

    limit 5%? lol težko je fejke pošiljat že pri 2%,,, za zastavo piši innogames, oni so za to ne podpora tukaj:confused: premium trgovanje itak deluje samo prvih 30 dni,kasneje je kapaciteta že polna in malo kdo kopuje(razen tisti z preveč denarja)... za mene pay2win serverji niso fer,,ampak kak...
  7. Predlog Nov sistem glede diplomacije

    mislim da je namen takih serverjev da si plemena ne delajo 954234 podplemen in zavezništev ampak igrajo sama... počakaj na svet kjer je omogočeno pošiljanje okrepitev drugim plemenov itd. tudi trenutna diplomacija lahko kaj pomeni, samo uporabit moraš znat ;) še vedno lahko koordinirate napade...
  8. Si22

    brez teh funkcij ali nasplošno brez PP? ps: tega nikoli nebo, saj jim je to denar.. te nove funkcije ko lahko kopuješ surovine je res že noro! počasi bomo lahko še vojsko kupovali,,,pay to win worlds... isto je tukaj kot na net, in za to ni kriv/a motorka ampak innogames, dojamite že! motorka...
  9. Speed??

    so povedali jasno da ne bo. zdaj pa nehajte gnjavit in se prijavite na UK., RU,BR al pa masters če hočete igrat.
  10. Pogovor o svetu 18

    o tem govorim...
  11. Pogovor o svetu 18

    hvala lol hehehe
  12. Pogovor o svetu 18

    pod katerimi imeni se pa skrivam? kontaktiraj me na zs pa ti pošljem vsa imena ki sem jih kdaj uporabil in pa kje...
  13. Pogovor o svetu 18

    po njeni pisavi res. nebi pricakoval od osebe v javni upravi da se obnasa kot navaden otrok ... vulpes, po forumu pises kot, da si dosegla nekaj vec kot vsi ostali tukaj, kot da si glavna.no..nisi :) nevem sam nekje sem enkrat prebral, da se nikoli nisi nafarmala niti 100M ali je blo 200? je to...
  14. Pogovor o svetu 18

    nevem, povej ti meni :))
  15. Pogovor o svetu 18

    zakaj razmišljaš o penziji pri 13 letih?:confused::confused:
  16. Pogovor o svetu 18

    pa kaj si nor, ob takih postih me kar glava peče... ...vulpes hehe drugače pa kar dogaja tukaj, nadaljujte tako samo :))
  17. Speed turnir

    pozabite TW Cup to je bil polom. raje organizirajte Speed.
  18. Ts5: Cup

    lahko ti pošlem plemiče na vasi 30x ;) :p
  19. Si 21

    niti ne igram tukaj niti ne mislim. .net in masters ter beta so dovolj ;)
  20. Si 21

    zdi se mi da je slo scena dosegla podn..800 igralcev na začetku sveta?
Top