Search results

  1. Veliki Blek

    Si 10 + skrivnosti

    So ze spletkarji vplivali na podporo,pa saj to ne mores verjet, kako umira počasi a sigurno vp na slo serverjih.
  2. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    HAHHAA si me nasmejal.
  3. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    To ni groznja bosko ima zeljo me poiskat,jaz sem mu sam vljudno dal opozorilo,da premisli v kaj se spušča A NE VOJAK:) IN UBOGI BOSKEC
  4. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    pozanimaj se pri magotu s kom imas opravka pol pa govori in pisi bedarije,ker pol jih enostavno ne bos imel vec zelje pisat
  5. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Sem ti ze povedal poglej svojo statistiko in mojo a ne.Izigrali boste nooba v nulo,farbaj koga ti hočes a je nakljucno v uws kiki01, miro ti in tvoja bagra boste izdali nooba,kot ste bash
  6. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Ja sem dal, da se ti hinavci sami med seboj pokoljejo in bom z veseljem,to opazoval.
  7. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Matjazinho teh grozenj in zalitev imam dovolj prosim ,da ukrepas,ker se pocutim ogrozenega in naj se bosko1 trajno bana na forumu in v igri posega v mojo realno zivlenje,ce ne ga bom prijavil v nemcijo,policiji sem že posredoval tko da smo si na jasnem
  8. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    sam resnico in pokvarjenost,vas nedotakljivih.
  9. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    no danes ni glazeka naj tega psihopata boskota se zabana na vp in zunanjem forumu to so groznje in resne
  10. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    si spet na glažeku ali te meša
  11. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    A kaj boljs ko ti?
  12. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Pač bi rada oprala svoj fris.
  13. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Kar na 10 daj naju v primerjavo
  14. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    poglej svojo in mojo statistiko pol pa se oglasaj tu,hiter delaj def,za furera
  15. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Kar kačo obglavit v štartu,če zamudite bo tak ga celo pleme z deffom zalagalo,kaj več ko nuka poslat pa ne zna in risat grafe;)
  16. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Sicer pa se bo pokazalo na11 kaksen igralec si.Kar si na1 delal je slo ljudem na kozlanje.PO TVOJEM SESTANKU z smrkom pa smo se drisko dobili od tvoje pokvarjene igre in noblanjem lastnih clanov,da ne omenim od mitje racuna,sicer si pa vsi lahk preberemo zgodovino sveta1.TKO SE DAJ PA PEJT LEPO...
  17. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Sem ga prej opozoril ninjo da ne sodeluje v akcijah,NIJNA ODGOVORI, ker imata internetno povezavo kao v sluzbi,kar je tud podporA VIDLA ZATO SEM DOBIL SAM PET DNEVNI BAN.Plus tega nija je bil v shop njegov kolega pri nam.
  18. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Racun je bil na isti internetni povezavi
  19. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    Jaz ne bom kam prestopil,nic bat.Svoje vasi bom poklonil mojima prijateljema(lisjak67 in lokavčanka)
  20. Veliki Blek

    Pogovor o svetu 10

    ja ninjin drug racun in spet BoGrof igra, oz ninja skupna internetna povezava lepo te prosim ne smesi se vec prosim BoGrof Točke: 311 Uvrstitev: 461 Premagani nasprotniki: 1 (1248.) Pleme: TNT-2 » Napiši sporočilo » V imenik » Označi na karti » Povabi v pleme » Dodaj kot prijatelja »...
Top