Search results

  1. Nastavitve za svet 18

    TAKOLE NAJ BO KOT JE SVET 77 NA NET SERVERJU Speed: 2.0 Unit speed: 0.5 Flags: No Hauls: No Paladin: Yes, no items Archers: Yes Church enabled: No Noble system: Cheaper gold coins Morale: Points and unlimited time based Bonus villages: Yes Barbarian villages: Grow and shrink to 800...
  2. Debata o spomladanske dogodku

    Ker sem zadnjih 10 dni mislil da se spomladanski dogodek zgodi 28.4.2013 , kar je pa zgrešeno za cel mesec, kar pa ne pomeni da bi lahko bil hmalu poletni dogodek z recimo gusarji
  3. Debata o spomladanske dogodku

    ups zdrešil sem za en mesec
  4. Pogovor o svetu 11

    uhhh sem se že skril na drevo in vse igračke sem vzel s seboj. Sej sem pričakoval odgovor administratorjev, pa vidim da ali ne vedo ali pa so prezaposleni za odgovarjanje na forumu kar pa pomeni, da potem sam forum ne služi namenu ker opažam, da ga večino igralcev s teboj vred uporablja za...
  5. Pogovor o svetu 11

    ja da nimaš pojma, hvala na konstruktivnem odgovoru
  6. Pogovor o svetu 11

    Sej ni bil vprašanje ali želja kdaj bo kdo začel lepo je da se pove točno kaj in kako je, briga mene kako misli kater pametnjakovič igrati. bilo je postavljeno vprašanje in pričakuje se odgovor, PREPROSTO, če ne veš ne odgovarjaj!!!!!
  7. Pogovor o svetu 11

    bla bla bla to naj bi bilo samo pri nas kako pa lahko na angleškem serverju točno določijo dan in uro??? evo sporočilo od tam: Dear players, A new world starts tomorrow, and time is running out for you to pre-register! Pre-registration allows you to secure your place on the world, join a...
  8. Pogovor o svetu 11

    Mene predvsem zanima kdaj jutri se svet začne???? pa mislim, da nisem edini ki ga to zanima
  9. Predlog Svet 11

    Hja tega pa nihče ne bo spremenil, konec koncev te igre ta ali pa katera druga obstaja ravno in samo zato, da se troši za samo igro denar, in ne samo, da bo ostalo to še kaj novega bodo dodali za denar, da bo tistim brez še težje!!!!!
  10. Predlog Svet 11

    Hmmm večina predlogov tule je izključno samo za tistih par vas, ki tole igrate že več svetov!!! Nekdo, ki se z to igro šele spoznava pade po tednu največ dveh in ostanete spet eni te isti, bedarija!!!! Če hočete pridobiti nove igralce morajo imeti zaščito ne 3 dni temveč nekje do 500 točk...
Top