Search results

  1. si18? boljše nastavitve???

    A ni malo smešno, da se objavi začetek sveta 18 še preden se je 17-tka začela? No ampak dobro. ALI LAHKO ZA VRAGA DASTE VEČJO HITROST NA SI18??? Kdo bo še sploh igral takšen svet?
  2. Plamenica

    Ali se da na kakršen koli način izvedeti, če ima nasprotnik plamenico ali ne?? Večkrat sem ga že vohunil in v vasi ima 2,7k katsov in paladina. Najvrjetneje jo ima vendar bi se vseeno rad prepričal. Probal sem tudi že s fejki in simulatorjem, ampak se ne da izvedeti. Očitno bom moral poslati 15...
  3. tribalwars.net

    Pred 1 mesecem sem dobival ogromno sporočil glede net. serverja. Not za tako pričakovani 75. svet se je odprl in še vedno nimam nič informacij o kakšni slovenski zasedbi! Če kdo kaj ve o tem mi naj prosim sporoči! Lp
  4. Virus

    Ko vstopim v igro mi antivirusni program zmeraj napiše, da je to harmful page in ne morem igrat. Vse sem probal disejblat ampak še vedno mi ne pusti it not. Domnevam, da nekaj ni vredu z posodobitvijo! Lp
  5. Greasemonkey

    A je greasemonkey dovoljen na tribalwars? Slučajno mi je en dal link od ene skripte, ki fejka opcije premiuma. Zatrdil mi je, da je legalno in da on ni bil baniran po več letih.
  6. Tribal Wars Masters Spring games!

    Zbiram ekipo, ki bi se udeležila tribal wars masters kvalifikacij 10.2.2014! Gre za spomladanske igre! Prvih 50 plemen se bo uvrstilo v finalno rundo, ki bo potekala po kvalifikacijah. Kvalifikacijski rundi sta 2 in se ločita po nastavitvah. Nagrade so dobre vendar je meni toliko bolj...
  7. Duel acc net, slo or cro

    Iščem duela za katerikoli svet, ki se bo odprl v torek. Še ne vem kje bom igral - verjetno kjer bo višja hitrost (net, slo ali cro). Hmmm... Kakšen mora bit igralec? A:Mora imet 'vizijo', znanje, izkušnje in definitivno skille. Priporočene so izkušnje iz net ali de serverjev. Tip igralca ni...
  8. TW Masters TS1

    29. oktobra se odpre now masters svet! Vem, da vsi igramo TW zaradi užitka vendar tokrat je v igri tudi nagradi v vrednosti 15 eur. Ni kr tak ane? Jaz se tega sveta nameravam udeležiti. Trajal naj bi največ 5 mesecev. Lahko se konča prej seveda. Hitrost je 4.0, hitrost enot pa 0.5. Mislim, da bo...
  9. ban?OMG

    Račun je blokiran Forum ni pravo mesto za debato o onemogočenju, prosimo ne odpirajte tem s pritožbami. Če se želite pritožiti na onemogočenje, prosimo uporabite sistem podpore. Račun bo omogočen le, če boste napisali pritožbo tam. Če je ponujena kazen, je priporočeno, da sprejmete le to ali...
  10. TW

    Ko sem lepega dne malo prebiral neko spletno stran sem naletel na free premium hacke.Ko se prebral kaj lahko ubistvo lahko narediš z njimi se mi zdi brez veze igrati vojno plemen.Ubistvo se gre predvsem za auto farmanje.Potem pa so eni pametni,ko oropajo 10k vasic.Z auto farmanjem jih 20k v pol...
Top